Zapowiedź Płyty z przyszłości. Karolina Czarnecka i jej “Freak Show”

“Freak Show” to pierwszy singiel z nowej płyty Karoliny Czarneckiej, znanej jeszcze jako “Płyta z przyszłości”, która ukaże się we wrześniu.

To też tytuł programu koncertowego, który Karolina z zespołem przedstawiła premierowo podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, świętując 10 lat na scenie. W 2014 roku podbiła sieć i wydała swoją pierwszą płytę, “Córkę”.

fot. materiały prasowe

– Jesienią 2024 roku wydam Płytę z przyszłości – ogłasza Czarnecka, wieszcząc trzecią i finałową część jej projektu Seans cybernetyczny. Pierwsze utwory wykonała już w koncertowym programie Freak Show podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Po 10 latach na tej samej scenie, na której zaczęła niezamierzoną wirtualną karierę. W sieci ukazał się singiel pod tym samym tytułem. Freak Show – petarda prawdy i czułości.

– W pogoni za niedoścignioną perfekcją nie zauważamy, że w naszych niedoskonałościach i kruchościach kryje się wyjątkowość i moc – mówi Karolina Czarnecka. – Kiedy pisałam Freak Show zależało mi na tym, żeby powiedzieć światu i sobie: Hej! Nie musisz się czuć samotny/a. Ja też tak mam, ona też tak ma, my tak mamy. Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, z naszą przeszłością, marzeniami i wariactwami. 

Energia chaosu i punkowy charakter to nowa jakość w twórczości Karoliny. – Witajcie w naszej bajce – śpiewa i wiadomo, że to nie jest bajka z instagramowym filtrem.

Freak Show jest efektem pracy artystki i całego jej zespołu: Zuzanny Ossowskiej, Neli Gzowskiej, Marcina Wippicha i Marcina Żabiełowicza oraz podlaskiego producenta muzycznego, Sw@dy. 

 

Leave a Reply