Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski – “Kosmiczne Energie” z płyty “Leśna muzyka”

Niezwykłe aranżacje znanych utworów, elektryzujący duet z Ralphem Kaminskim i… możliwość hodowania lasu z Dawidem Podsiadło. To wszystko znajdziecie na albumie „Leśna muzyka”.

7 grudnia 2021

Tulia z premierowym świątecznym albumem “Nim gwiazda zgaśnie”

26 listopada ukazała się świąteczna płyta zespołu Tulia, zatytułowana “Nim gwiazda zgaśnie”.

7 grudnia 2021

Duet Rozbój w biały dzień prezentuje utwór “Gdybyś tu był”

30 listopada ukazał się debiutancki album duetu Rozbój w biały dzień. Płyta “Trip” pojawiła się fizycznie, ale dostępna jest też we wszystkich serwisach cyfrowych. Najnowszym singlem promującym ten album został utwór “Gdybyś tu był”, do którego powstał teledysk.

7 grudnia 2021

Aga Brudny Electric Band z albumem “PLAYGROUND”. Posłuchaj singla “Childish Wars”

1 grudnia miała miejsce premiera debiutanckiego albumu “PLAYGROUND” autorstwa Agi Brudny Electric Bandu. W sieci pojawił się singiel “Childish Wars”, do którego powstał klip, składający się ze scen zza kulis zarejestrowanych podczas nagrywania materiału.

7 grudnia 2021

Asthma/Młody – “Manifest” [RECENZJA]

“Płyta “Manifest” to nie kolejne zestawienie populistycznych utworów na generycznych bitach”. Tak można przeczytać w opisie promującym wspólny album Asthmy i Młodego, który ukazał się 29 października 2021. Poniżej prezentujemy naszą recenzję tego wydawnictwa.

7 grudnia 2021

Natalia Szczypuła prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Więcej”!

“Więcej” to najnowszy pop-soulowy utwór Natalii Szczypuły. Do piosenki powstał utrzymany w klimacie lat 50-tych teledysk.

7 grudnia 2021

Iza Połońska & Mietek Szcześniak w utworze “Byle nie o miłości” z albumu “SING! Osiecka”

“Byle nie o miłości” to nowy singiel Izy Połońskiej z płyty “SING! Osiecka”. W utworze gościnnie pojawił się Mietek Szcześniak.

6 grudnia 2021

Eduardo Bortolotti – “Huapango Nights” [RECENZJA]

“Huapango Nights” to debiut fonograficzny Eduardo Bortolottiego, skrzypka jazzowego meksykańskiego pochodzenia. Płyta miała swoją oficjalną premierę 11 grudnia 2020 roku. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

6 grudnia 2021

Wojtek Sarnecki – “Benign Neglect: Love” [RECENZJA]

26 listopada na wszystkich platformach streamingowych pojawiły się piosenki Wojtka Sarneckiego, które nie zmieściły się na jego debiutancki album “Toward Not Caring”. Cały projekt nazywa się “BENIGN NEGLECT”, a pierwszej parze b-sidów będących jego częścią towarzyszy podtytuł “LOVE”.

6 grudnia 2021

Hedone i Guma z grupy Moskwa w utworze “Wstyd”

„Wstyd” doczekał się nowej wersji. Utwór pochodzi z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił i zaśpiewał Guma z grupy Moskwa.

6 grudnia 2021

Paweł Tur prezentuje utwór “Takiej Cię nie znałem” [RECENZJA]

“Takiej Cię nie znałem” to nowy utwór Pawła Tura. Piosenka została nagrana we współpracy z Markiem Kościkiewiczem, który jest odpowiedzialny za muzykę i słowa. Do singla powstał wyjątkowy teledysk.

6 grudnia 2021

Sylwester Ruszkowski powraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Weź się ogarnij”

Sylwester Ruszkowski powraca z kolejnym nowym singlem. Tym razem jest to energetyczny utwór zatytułowany “Weź się ogarnij”, do którego powstał teledysk. Piosenka zapowiada debiutancki album artysty.

6 grudnia 2021