Klamka – “Następna” [RECENZJA]

23 czerwca to data premiery nowej płyty Klamki. Album nosi tytuł “Następna” i dzień ukazania się jej nie jest przypadkowy. Były to urodziny dziadka Władka Klamki, którego pamięci dedykowana jest płyta. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

7 sierpnia 2022

Nanga powraca z nowym utworem “alert”

Po swojej debiutanckiej płycie “Cisza w bloku”, która została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność i krytykę, zespół Nanga wypuszcza nowy singiel zatytułowany “alert”.

7 sierpnia 2022

Natalia Szroeder i Daria Zawiałow zaskakują wspólnym singlem “Czyj sen dziś śnisz?”

“Czyj sen dziś śnisz” to premierowy utwór Natalii Szroeder, w którym gościnnie pojawiła się Daria Zawiałow.

6 sierpnia 2022

Zeamsone – “Uniwersum” [RECENZJA]

“Uniwersum” to czwarte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją tego wydarzenia.

6 sierpnia 2022

Natalia Zastępa, Gozdek, ODIONE w nowej wersji utworu „Augustowskie Noce”

Nowa odsłona hitu lat 60., „Augustowskie Noce” Marii Koterbskiej, doczekała się nowoczesnego i zaskakującego opracowania artystów młodego pokolenia, czyli Natalii Zastępy, Gozdka i ODIONE.

6 sierpnia 2022

Tymek i kolejny nowy singiel “Kolorowych Snów”

Kolejny tydzień 2022, kolejny singiel od Tymka. Po „Zadzwonię do Ciebie”, „Młodym Milionerze” i „Pod Gołym Niebem”, „Kolorowych Snów” to czwarty singiel, który ukazuje się pod szyldem nowej letniej odsłony „Tymek 2022”.

6 sierpnia 2022

Synth Esthetics feat. Nali Roka w premierowym utworze “Lucid Dream”!

“Lucid Dream” to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu zespołu Synth Esthetics. W tym jakże energetycznym, ale wyraźnie określającym już styl muzyczny utworze pojawiła się gościnnie Nali Roka.

6 sierpnia 2022

Ralph Kaminski z nowym utworem “Planeta i ja”

Ralph Kaminski opublikował kolejny singiel promujący jego nadchodzący album. Utworowi “Planeta i ja” towarzyszy teledysk.

5 sierpnia 2022

Sabina Szewczyk prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Obcy”

Co ma wspólnego nowy singiel Sabiny Szewczyk z Depeche Mode? Warto sprawdzić, oglądając teledysk do utworu “Obcy”. Propozycja pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki – “Unisono”, która ukazała się w zeszłym roku.

5 sierpnia 2022

Małe Miasta powracają w… weselnym stylu. Posłuchaj singla “Kiedy moje wesele”

Hip-hopowy duet Małe Miasta powraca i zapowiada album “Wesele”, który ukaże się jesienią 2022. Zespół właśnie zaprezentował pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo – “Kiedy moje wesele”.

5 sierpnia 2022

OBRASQi z teledyskiem do nowego singla “obiecaj” [PREMIERA]

“obiecaj” to najnowszy singiel zespołu OBRASQi, zapowiadający ich kolejną płytę zatytułowaną “szepty ciszy”. Do albumowej, dłuższej wersji utworu powstał teledysk, który swoją premierę ma na naszym portalu.

4 sierpnia 2022

Patrycja Markowska – “Wilczy pęd” [RECENZJA]

Nowy album “Wilczy pęd” to zapis tego, co Patrycja Markowska w muzyce kocha najbardziej: żywe instrumenty, muzyczne spotkania, kontrastu, pop-rockowe elementy i powrót do hipisowskich korzeni. Poznajcie naszą recenzję jej premierowej płyty.

4 sierpnia 2022