Krzysztof Zalewski i Natalia Szroeder w utworze “Tylko nocą”

Nowa wersja utworu “Tylko nocą” Krzysztofa Zalewskiego, wykonanego w duecie z Natalią Szroeder promuje specjalne wydanie płyty “Zabawa”.

1 grudnia 2022

Natalia Szczypuła i Mateusz Krautwurst w przebojowym utworze “Koniec”!

Już wkrótce pojawi się debiutancki album Natalii Szczypuły, który promuje najnowszy utwór wokalistki nagrany wspólnie z Mateuszem Krautwurstem. “Koniec” to singiel z potencjałem na przebój nadchodzącego roku.

1 grudnia 2022

Pozytywny przekaz i brzmienie mandoliny. Karolina Piekarska z utworem “Wstanę na raz” [RECENZJA]

“Wstanę na raz” to pozytywny utwór Karoliny Jastrzębskiej, w którym wokalistka wykorzystała brzmienie mandoliny. Do premierowego singla powstał teledysk.

1 grudnia 2022

Album laureatów II Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej

W tym roku ukazał się album z II Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej wydany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. W listopadzie rozpoczął się także nabór do kolejnej edycji tego konkursu.

1 grudnia 2022

Janek Traczyk prezentuje świąteczny album “Świątecznie”

Janek Traczyk powraca ze świątecznym materiałem. “Świątecznie” to mini album artysty, na którym znalazły się znane kolędy i pastorałki w zaskakujących aranżacjach. Wydawnictwo jest już dostępne w serwisach cyfrowych oraz w wersji fizycznej.

1 grudnia 2022

Natalia Kukulska i Matt Dusk w teledysku do utworu “Except for us”

Utwór “Except for us” Natalii Kukulskiej został nagrany wspólnie z Mattem Duskiem. Etiuda E-dur Fryderyka Chopina w aranżacji Krzysztofa Herdzina z polskim tekstem autorstwa Meli Koteluk doczekała się refleksyjnego teledysku.

30 listopada 2022

Szymon Pejski powraca z solowym utworem “Koniec”!

“Koniec” to nowy singiel Szymona Pejskiego, który zwiastuje jego drugi album.

30 listopada 2022

Sick Mikey x Widuto z pierwszym singlem. Posłuchaj utworu “Daleko stąd” [RECENZJA]

“Daleko stąd” to pierwszy singiel wyjątkowego projektu, za którym stoi Sick Mikey. W utworze gościnnie można usłyszeć wokalistkę Widuto.

30 listopada 2022

Rat Kru i Kayah w nowej wersji przeboju “Po co”

Przez cały rok trwają obchody dwudziestolecia wytwórni Kayax. Z tej okazji powstała akcja Kayax XX Rework. Niedawno premierę miała nowa wersja wielkiego hitu Kayah “Po co”, którą przygotował duet RAT KRU.

30 listopada 2022

Ewelina Flinta twarzą kampanii społecznej #MożeszMiPowiedzieć

Napisany przez Ewelinę Flintę utwór, wspierający kampanię “Panno Chłód” to opowieść o przemocy seksualnej. W ten sposób wokalistka postanowiła wesprzeć działania związane z coroczną, listopadową kampanią 16 Dni Przeciwko Przemocy.

30 listopada 2022

Grzegorz Skawiński i Kombii razem z raperami w utworze “POKOLENIE ale to QMPLE”

Grzegorz Skawiński i Kombii nagrali razem z raperami z QueQuality singiel „Pokolenie ale to QMPLE”.

29 listopada 2022

“Sztuka wymaga prawdy, wiarygodności” – Here on Earth [WYWIAD]

Nic nam się nie należy” to trzeci album katowickiej grupy Here on Earth. To jednocześnie pierwsza płyta, na której znalazły się wyłącznie polskie teksty, odnoszące się do polskiej rzeczywistości. Zapraszamy na naszą rozmowę z zespołem.

29 listopada 2022