Premiera płyty “Młodość” Ralpha Kaminskiego

Mocno wyczekiwana przez fanów oraz dziennikarzy druga płyta Ralpha Kaminskiego właśnie ujrzała światło dzienne. Album nosi tytuł ,,Młodość” i jest już dostępny w wersji fizycznej oraz cyfrowej. Wydawcą płyty jest wytwórnia FONOBO Label.

23 listopada 2019

Trzeci singiel YongSoula z płyty “Sinusoida”

“Emocje” to trzeci singiel promujący płytę YongSoula. W sprzedaży pojawił się już nowy album muzyka pt. “Sinusoida”, który 28 listopada będzie dostępny także w wersji cyfrowej.

22 listopada 2019

Kuba Karaś z The Dumplings producentem nowego numeru Ptakovej. Posłuchaj “Bez nas”

Ptakova uwielbia muzyczne eksperymenty. Dlatego do współpracy nad nowym utworem postanowiła zaprosić Kubę Karasia z The Dumplings. Wspólnie stworzyli muzykę do „Bez nas”, a Kuba dodatkowo wyprodukował utwór. Posłuchajcie efektów tej współpracy.

22 listopada 2019

“Beztroska” czyli drugi singiel Piotra Smały zapowiedzią płyty “Rock’s Not Dead”

Utwór pt.: „Beztroska” to drugi singiel zapowiadający debiutancki album Piotra Smały pt. „Rock’s Not Dead”, który ukaże się w lutym 2020 roku.

22 listopada 2019

De Łindows – “Nie wszystko złoto…” [RECENZJA]

“Nie wszystko złoto…” to szósty krążek w dorobku De Łindows. Zespół zapowiada, że muzyka na tej płycie to energetyczne gitarowe granie, przebojowe kompozycje i konkretne teksty dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Prezentujemy naszą recenzję tego albumu.

22 listopada 2019

“Łachmany” – najnowszy singiel duetu Cukier

Amadeusz Krebs i Bartek Caboń to artyści znani do tej pory ze współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny, teraz tworzą i występują razem pod nazwą CUKIER. “Łachmany” to ich najnowszy singiel. Polecamy uwadze.

22 listopada 2019

“Ateneum gra Młynarskiego” – wyjątkowy zapis koncertu

Prawie dokładnie w pierwszą rocznicę śmierci Wojciecha Młynarskiego, 19 marca 2018 roku, w warszawskim Teatrze Ateneum odbył się koncert. Na scenie pojawili się Jego przyjaciele, uczniowie i wielbiciele, aby zaśpiewać Jego piosenki w Jego teatrze. 29 listopada pojawi się album z zapisem tego wydarzenia.

22 listopada 2019

Igor Herbut z piosenką dla syna

“Jasny” to pierwszy utwór zapowiadający solowy album Igora Herbuta. Jest on zwieńczeniem solowej trasy i jednoczesnym otwarciem się na nowy rozdział w życiu artystycznym i prywatnym artysty.

21 listopada 2019

“Do góry nogami” kolejnym singlem Anny Wyszkoni

“Do góry nogami” to kolejna, po „Nie chcę cię obchodzić”, „Mimochodem” czy „Oszukać los”, piosenka Anny Wyszkoni promująca album „Jestem tu nowa. Platynowa Edycja”.

21 listopada 2019

Wojtek Mazolewski Quintet z utworami Krzysztofa Komedy

6 grudnia 2019 ukaże się płyta “When Angels Fall” Wojtka Mazolewskiego Quintet, na której zespół interpretuje utwory Krzysztofa Komedy.

21 listopada 2019

Agnieszka Wiechnik z autorskim utworem “Ćma”

Agnieszka Wiechnik, wokalistka, która wspólnie z Majką Jeżowską wystąpiła na scenie Poland’and’Rock Festival 2019, zaprezentowała swój utwór – “Ćma”.

21 listopada 2019

“Burn All The Temples” szczecińskiego zespołu Scylla

„Burn All The Temples” to nowy singiel szczecińskiej grupy Scylla, w którym na saksofonie zagrał gościnnie Adi z grupy Materia. Utwór pochodzi z wydanego w miniony piątek nowego albumu Scylla „Apex+Beneath”.

21 listopada 2019