Daria ze Śląska z nowym utworem “Taras”!

Singiel “Taras” to kolejna odsłona nadchodzącego drugiego studyjnego albumu Darii ze Śląska, który ukaże się wiosną tego roku.

3 marca 2024

Maja Karteczka z wyjątkowym utworem dla schroniska. Posłuchaj singla “Schron”

Piosenka “Schron” Mai Karteczki to wyjątkowa propozycja dedykowana Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu. Singiel jest jednocześnie trzecim singlem zapowiadającym jej debiutancką płytę “Brudnodźwięki”.

3 marca 2024

KARAŚ/ROGUCKI z albumem “Atlas iskier”. Posłuchaj singla “Niedźwiedzie polarne”

KARAŚ/ROGUCKI zaprezentowali trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. “Atlas iskier” ukazał się 1 marca. W sieci pojawił się także teledysk do singla „Niedźwiedzie polarne”.

2 marca 2024

Kasia Kokoryn z wyjątkowym utworem “Ja kocham Śląsk mój”

„Ja kocham Śląsk mój” to muzyczna wizytówka Górnego Śląska, którą zaprezentowała Kasia Kokoryn. Do utworu powstał teledysk ukazujący uroki Śląska.

2 marca 2024

Funk-rockowy zespół Uvaga z nowym singlem “Droga”!

Wrocławski zespół Uvaga zaprezentował nowy singiel “Droga”, do którego powstał teledysk. To świetna propozycja dla fanów melodyjnego funk-rocka.

2 marca 2024

Subtelnie i niebanalnie. Paulina Mazepa z utworem “Szukaj mnie” [RECENZJA]

“Szukaj mnie” to drugi, niezwykle klimatyczny singiel Pauliny Mazepy. Utwór zapowiada albumu wokalistki, który ukaże się wiosną tego roku.

2 marca 2024

OS.T.R. z nowym albumem. Posłuchaj singla “Nowy dzień 2”

Nowy album “Poczekaj, sprawdzę w telefonie” OS.T.R. ukazał się 29 lutego 2024. W sieci dostępny jest też singiel “Nowy dzień 2”.

1 marca 2024

Joanna Wojtkiewicz i Mateusz Kaszuba z albumem Komeda – “Romanse” [PREMIERA]

Album Komeda – “Romanse” to pierwszy wspólny projekt Joanny Wojtkiewicz i Mateusza Kaszuby, który ukazał się 1 marca 2024.

1 marca 2024

Neodym otwiera nową erę! Posłuchaj utworu “Money”

Neodym zapowiada duże zmiany. W tym roku stawiam na taniec, luz i dobrą zabawę”. Nowy utwór “Money” powstał z Bartoszem Szczęsnym (Rebeka).

1 marca 2024

empati – “piosenki księżycowe” [RECENZJA]

empati zaprasza nas do przeniesienia się w muzyczną przestrzeń, którą nazwał „piosenki księżycowe”. Mini album składający się z dwóch piosenek jest już dostępny, a poniżej można znaleźć jego recenzję.

1 marca 2024

Okrzyknięta nową Majką Jeżowską. Ciocia Aga prezentuje utwór “Ciocia Aga”!

Ciocia Aga to bezapelacyjnie fenomen i objawienie na rynku polskiej piosenki dziecięcej. Właśnie wokalistka zaprezentowała nowy utwór zatytułowany po prostu “Ciocia Aga”, do którego powstał pełen kolorów teledysk.

1 marca 2024

idothings z kolejnym zaskakującym singlem “Sto lat (bez ciebie)”

Tym razem idothings zaprezentował niezwykle przebojowy singiel “Sto lat (bez ciebie)”. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i można go posłuchać także za naszym pośrednictwem.

29 lutego 2024