Powrót Stanisława Soyki i zapowiedź nowej płyty

Stanisław Soyka powraca z pierwszym od piętnastu lat autorskim albumem, zatytułowanym „Muzyka i słowa Stanisław Soyka”. Premiera 1.02.2019.  „Ławeczka-Bajeczka” to pierwszy singiel promujący album.

17 listopada 2018

OLIS czyli lista najlepiej sprzedających się polskich płyt (02.11 – 08.11)

OLIS to lista najlepiej sprzedających się płyt w Polsce przygotowywana przez ZPAV (Związek Producentów Audio Video). Na potrzeby naszego portalu wyodrębniliśmy dziesiątkę polskich albumów. W zestawieniu pojawia się kilka nowości. Na pierwszym miejscu wciąż triumfuje Dawid Podsiadło.

17 listopada 2018

Nowy singiel grupy Farben Lehre

Kilka dni temu ukazał się nowy singel grupy Farben Lehre pt. “Dobranoc” z nowej płyty „Stacja Wolność” wydanej przez Lou & Rocked Boys.

17 listopada 2018

“Lobster” drugą zapowiedzią płyty Kucz/Bilińska

Prezentujemy nowy teledysk do utworu “Lobster” projektu muzycznego Kucz/Bilińska. To druga zapowiedź albumu projektu muzycznego Kucz/Bilińska, który ukaże się wiosną 2019 roku.

17 listopada 2018

Nowy singiel i premiera płyty “1984” Pawła Domagały

16 listopada ukazała się długo wyczekiwana nowa płyta Pawła Domagały pt. “1984”. Poznaliśmy też premierową piosenkę wokalisty – “Wystarczę ja”, do której powstał teledysk.

16 listopada 2018

Premiera płyty Męskiego Grania 2018!

Seria płytowa „Męskie Granie” jest poświęcona kultowej trasie koncertowej, która organizowana jest od 2010 roku w największych polskich miastach. Najnowszy, dwupłytowy album, stanowi artystyczne podsumowanie tegorocznej edycji tej imprezy. Warto przypomnieć, że osiem spośród dziewięciu dotychczasowych płyt tej serii uzyskało status platyny. A nowy album ukazuje się 16 listopada pod naszym patronatem!

16 listopada 2018

Damian Ukeje powraca z nową piosenką i zapowiedzią trzeciej płyty!

Zwycięzca pierwszej edycji „The Voice of Poland” Damian Ukeje prezentuje nowy singiel „Ja Ikar”. Piosenka jest zapowiedzią trzeciej płyty wokalisty.

16 listopada 2018

Zespół Closterkeller z jeszcze jednym singlem z płyty “Virdian”

Closterkeller zaprezentował jeszcze jeden singiel z wydanej w ubiegłym roku płyty “Virdian”. Do piosenki “Strefa ciszy” powstał też klip.

16 listopada 2018

Zespół Muchy prezentuje premierowy utwór i zapowiada trasę koncertową

“Miłość” to premierowa piosenka zespołu Muchy, która zapowiada nową płytę grupy. Jednocześnie Muchy ruszają w trasę koncertową “Xerroromans Tour”.

15 listopada 2018

Sarsa w akustycznej wersji “Zakryj”

Sarsa zaprezentowała swoje dwa przeboje – „Zakryj” oraz „Motyle i ćmy” – w akustycznych wersjach nagranych dla Vevo Polska.

15 listopada 2018

BAiKA w coverze zespołu Blondie “Heart of Glass”

Duet BAiKA, który niedawno stał się trio – za sprawą Marcina Żabiełowicza, który dołączył do Banacha i Kafi – obchodzi właśnie trzecie urodziny. Z tej okazji prezentujemy cover Blondie – „Heart of Glass”.

14 listopada 2018

Gutek prezentuje nową piosenkę “Król złoty”

Piosenka „Król złoty” to drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty Gutka, który jest już w serwisach streamingowych. Do utworu powstał także teledysk.

14 listopada 2018