“Nikt nam nie zabroni kochać i szukać szczęścia w życiu osobistym” – Beata Kozidrak [WYWIAD]

Po siedmiu latach od premiery bestsellerowego albumu „B3”, z którego pochodzą takie hity jak „Upiłam się Tobą” czy „Bingo”, Beata Kozidrak powróciła z nowym krążkiem zatytułowanym “4B”. Zapraszamy na naszą rozmowę z artystką, która opowiedziała nam nie tylko o premierowej płycie.

25 marca 2023

Nosowska i Natalia Szreoder w utworze “Majak”!

Do sieci trafił nowy singiel Nosowskiej z gościnnym udziałem Natalii Szroeder. Utwór zatytułowany „Majak” promuje film „RÓJ”.

25 marca 2023

Fryderyki 2023 – nominacje w kategoriach muzyki poważnej

Akademia Fonograficzna ogłosiła nominowanych do Fryderyków 2023 w kategoriach muzyki poważnej. Wśród nominowanych m.in: Krystian Zimerman, Jakub Józef Orliński, Łukasz Borowicz, Aleksandra Kurzakoraz Camerata Silesia i AUKSO.

25 marca 2023

“Soundtrack” tego lata? Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel

“Soundtrack” to nowy, jakże zaskakujący singiel Pauliny Przybysz. Utwór zapowiada solowy album wokalistki.

25 marca 2023

Karolina Lizer – “Onyks” [RECENZJA]

“Onyks” to już  drugi album Karoliny Lizer, zwyciężczyni 59 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2022. Na album składa się 13 piosenek, które inspirowane są tradycyjną polską muzyką oraz muzyką polskich mniejszości narodowych i etnicznych. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

25 marca 2023

Baranovski zapowiada trzeci album. Posłuchaj singla “Chcę być sobą”

“Chcę być sobą” to nowy singiel Baranovskiego, do którego powstał teledysk.

25 marca 2023

Kult z utworem “Arahja”. Teledysk po 35 latach od premiery albumu “Spokojnie”!

Kult świętuje 41-lecie działalności. Tym razem sięgamy do albumu “Spokojnie” – i kawałka “Arahja”, który po wielu latach doczekał się klipu.

24 marca 2023

“Musimy inspirować się wzajemnie” – ALHENA [WYWIAD]

Nowy utwór bydgoskiego zespołu Alhena nosi tytuł “Nemesis 2.0”. To doskonała propozycja dla fanów rockowo-metalowego brzmienia. Z okazji premiery tego singla, mieliśmy okazję zadać zespołowi kilka pytań.

24 marca 2023

Tomek Wachnowski – “Forever” [RECENZJA]

Premierowa płyta “Forever” Tomka Wachnowskiego jest już dostępna. Album zawiera 15 piosenek w nowych aranżacjach, w tym dwie premierowe pozycje oraz bonus track w postaci “Snowflakecity”, czyli angielskiej wersji „Śniegowic” – najbardziej znanej piosenki tego śpiewającego autora i kompozytora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją tego wydarzenia.

24 marca 2023

Kołdra z debiutanckim albumem “Korpo Diem” [PREMIERA]

“Korpo Diem” to tytuł debiutancka płyta wrocławskiego zespołu Kołdra, która ukazała się pod naszym patronatem medialnym. Fuzja wielogatunkowa – tak w skrócie można określić ich muzykę.

24 marca 2023

Open Mike prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “1000 myśli” [RECENZJA]

Pochodząca z Krakowa grupa Open Mike zaprezentowała utwór “1000 myśli”, który jest zapowiedzią ich debiutanckiego albumu.

24 marca 2023

OKI podsumowuje PRODUKT47 mocnym singlem “SPRZEDAŁEM SIĘ”

Najnowszy utwór OKIego zatytułowany “SPRZEDAŁEM SIĘ”, to połączenie rapowego flexu i autoironii.

24 marca 2023