Nowy utwór “Bez cienia”. Zespół Happysad zapowiada album “Odrzutowce i kowery”

Utwór “Bez cienia” zespołu happysad to pierwsza zapowiedź dwupłytowego wydawnictwa “Odrzutowce i kowery”.

23 czerwca 2021

Ania Byrcyn i Marcin Nierubiec o wspólnej współpracy nad utworem “Chowam się” [WYWIAD]

“Chowam się” to premierowy singiel finalistki 11 edycji programu The Voice of Poland – Ani Byrcyn. Kompozytorem utworu jest Marcin Nierubiec. Z okazji premiery ich wspólnej propozycji, mieliśmy okazję zadać twórcom kilka pytań.

23 czerwca 2021

Zapowiedź drugiej płyty zespołu Cukier! Znamy okładkę i listę piosenek [PREORDER]

“CK Anderson” – taki tytuł będzie nosiła druga płyta zespołu CUKIER, która ukaże się 7 lipca. Album dostępny jest już w przedsprzedaży!

23 czerwca 2021

Mata zapowiada drugi album. Posłuchaj singla “Kiss cam (podryw roku)”

Utwór “Kiss cam (podryw roku)” promuje drugie wydawnictwo Maty zatytułowane “Młody Matczak”, który ukaże się 21 września. W teledysku do nowego kawałka pojawił się Michał Milowicz.

23 czerwca 2021

Kasia Moś prezentuje premierowy utwór “MIMI”

“MIMI” to premierowy utwór Kasi Moś. Piosenka nie znajdzie się na żadnej płycie – to niezależny singiel wokalistki, do którego powstał teledysk.

23 czerwca 2021

Album “Quantum of Silence” Krzysztofa Komendarka-Tymendorfa. Posłuchaj utworu “Summer Evening”

28 maja 2021 miała miejsce światowa premiera drugiej płyty Krzysztofa Komendarka-Tymendorfa zatytułowanej “Quantum of Silence”. Album został wydany przez Odradek Label (USA). Jednym z utworów, które znalazły się na tym wydawnictwie jest “Summer Evening”.

23 czerwca 2021

“Lawenda”, czyli druga zapowiedź nowej płyty Reni Jusis

Do sieci trafił nowy singiel Reni Jusis pt. “Lawenda”, z tekstem Barbary Wrońskiej. Jest to kolejna zapowiedź nowego albumu artystki, który ukaże się 14 lipca. Płyta będzie zatytułowana “Je Suis Reni”.

22 czerwca 2021

“Śpiewając o Śląsku opowiadam słuchaczom o wszystkim, co mnie ukształtowało” – Wojciech Ciuraj [WYWIAD]

Niedawno ukazał się czwarty solowy album Wojciecha Ciuraja zatytułowany „Kwiaty na Hałdzie”. To trzecia i ostatnia część Tryptyku Śląskiego, przygotowywanego z okazji setnej rocznicy Powstań Śląskich. Zapraszamy na nasz wywiad z artystą, w którym dowiecie się więcej na temat jego ostatnich działań artystycznych związanych z premierowym albumem.

22 czerwca 2021

Zapowiedź płyty “eklekty K” Piotra Smały

Już 6 lipca ukaże się trzeci album Piotra Smały, zatytułowany “eklekty K”. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun, który zapowiada to wydawnictwo.

22 czerwca 2021

Nikola Wiench prezentuje nowy utwór “Szarlotka”! [RECENZJA]

“Szarlotka” to nowy singiel młodej wokalistki Nikoli Wiench. Artystka debiutowała dwa miesiące temu piosenką “Łap chwilę”, teraz powraca z pogodną propozycją, która doskonale sprawdzi się podczas trwającego lata.

22 czerwca 2021

Bovska i jej nowy utwór “Barometr”!

“Barometr” to zupełnie nowa propozycja Bovskiej, za której produkcję odpowiada Duit. Do piosenki powstał klip, w którym pojawił się aktor Michał Meyer.

22 czerwca 2021

Kolejny singiel Marcina Patrzałka – “Nocturne”

Kolejnym singlem Marcina Patrzałka – klasycznego instrumentalisty, który zasłynął w świecie poprzez telewizyjne talent show – został utwór “Nocturne”.

22 czerwca 2021