“Zmiana planów”, czyli nowy singiel Lacklustera we współpracy z Zalią

“Zmiana planów”, taki tytuł nosi nowy utwór Zalii, który powstał we współpracy z Lacklusterem.

Rok temu Zalia i Lackluster podbili serca słuchaczy swoimi “planami” – historią o wakacyjnej miłości połączonej z podróżowaniem. Tym razem zapraszają na “Zmianę planów” – pierwszą w  takim rodzaju kontynuację piosenki.

fot. materiały prasowe

„Zmiana planów jest zapiskiem z lata spędzonego w mieście. Dla mnie ten numer to próba zapomnienia o bliskiej osobie na wszelkie sposoby, a finalnie pogodzeniem się z tym, że pozbywanie się jej z życia nie jest dobrym pomysłem. Bo przecież ostatecznie – dobrze, że cię mam…” – jak mówi sam Lackluster

„Dla mnie jest to update tego co stało się u nas w ostatnim roku. Totalny plot twist po tym co zapowiadały ,,Plany’’, tego co miało się u nasz wydarzyć, a jak finalnie się skończyło. Nie wypaliły nasze plany, więc skończyło się na zmianie planów, czyli wakacjach w Warszawie”.Zalia

Lackluster (Szymon Mikła) to wokalista, producent i multiinstrumentalista, tworzący na styku post hip-hopu, elektroniki, popu i indie rocka.Pisze o obecnym życiu, czyli wyprowadzce do dużego miasta, odnajdywaniu się w miejskim stylu życia, imprezach, popkulturze i związkach. Jego główne inspiracje to alternatywni artyści z różnych środowisk, tacy jak Jean Dawson, BROCKHAMPTON czy Dominic Fike.

Zalia (Julka Zarzecka) – od największych festiwali w Polsce jak np. Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie, po butikowe wydarzenia. Doświadczenie zdobywała w eliminacjach do talent show, szkoliła się na studiach muzycznych w Londynie, a przez Spotify została wyróżniona billboardem na Times Square w Nowym Jorku. Zalia, czyli Julia Zarzecka zaprasza do swojego świata, w którym można poczuć się jak w londyńskim klubie jazzowym w stylu Wesa Andersona na wieczornym jam session. 30 października ubiegłego roku wydała swój debiutancki album „kocham i tęsknię”, za który została nominowana do nagrody Fryderyki 2023 w kategorii ,,Fonograficzny debiut roku”.

 

“Podeszłam do wszystkiego bez planu i to po prostu zadziałało” – Zalia [WYWIAD]

Leave a Reply