Red Lips powraca w zaskakującym stylu. Singiel “Dzika rzeka” już dostępny

Pamiętacie przebój “To, co nam było”? Teraz zespół Red Lips powraca, prezentując nowy utwór “Dzika rzeka”.

Dokładnie 10 lat temu ukazał się debiutancki album zespołu Red Lips „To co nam było”. Przez ostatnią dekadę muzycy wydali trzy studyjne albumy i zagrali setki koncertów. Dziś grupa przedstawia swoim słuchaczom pierwszy singiel z nowego materiału – „Dzika rzeka”.

Dzika rzeka” to magnetyzujące brzmienie i niezwykła szczerość przekazu. Piosenka dotyka problemu z samoakceptacją – tak bardzo powszechnego w obecnych czasach, w szczególności wśród młodych ludzi.

fot. materiały prasowe

Pisałam ją o sobie i o wszystkich, którzy każdego dnia mierzą się z niskim poczuciem własnej wartości i nie czują się komfortowo we własnej skórze, we własnym ciele. Jako DDA doskonale znam to uczucie i wiem jak trudno być sobą w tym wyidealizowanym świecie. Mam nadzieję, że każda niespokojna dusza zostanie ukojona na chwilę dzięki tej piosence – mówi Ruda (wokalistka, producentka i autorka tekstu).

„Pod względem treści to „body positive” dla duszy, natomiast warstwa muzyczna zwiastuje nowe brzmienie zespołu Red Lips owocujące w ciemne, analogowe barwy pulsujące do dzikiego beatu. Nie brakuje stylowych, vintage’owych gitar oraz melodii, które od pierwszego wysłuchania pozostają na dłużej.” – czytamy w przekazie od zespołu.

Do produkcji muzycznej Red Lips zaprosił nowego, producenta Mateusza Hulbója, który dotychczas pojawiał się przeważnie w projektach sceny alternatywnej. Teledysk został zrealizowany przez MORTVIDEO.

 

Jedna odpowiedź do “Red Lips powraca w zaskakującym stylu. Singiel “Dzika rzeka” już dostępny”

Leave a Reply