“Kochana rycz”, czyli nowy singiel zespołu Red Lips

Zespół Red Lips świętuje 10-lecie, wydając nowe utwory. Po dobrze przyjętej “Dzikiej rzece”, grupa zwraca się do kobiet w kolejnym singlu “KOCHANA RYCZ”.

Dokładnie 10 października 2013 roku ukazał się debiutancki album Red Lips, „TO CO NAM BYŁO”. Zespół rozpoczął celebrację minionej dekady na deskach Opery Leśnej w Sopocie podczas tegorocznego festiwalu Top Of The Top, prezentując pierwszy po dłuższej przerwie singiel z nowego materiału pt. „Dzika rzeka”. Utwór został świetnie przyjęty przez publiczność oraz fanów zespołu i był doskonałym wstępem dla kolejnej porcji świeżej muzyki od Red Lips.

fot. materiały prasowe

Czy potrafisz wyobrazić sobie piosenkę, przy której możesz równie mocno zatracić się w dzikim tańcu i jednocześnie wypłakać morze łez? Nie musisz – już teraz możesz jej po prostu posłuchać. „KOCHANA RYCZ” to najnowszy singiel, będący totalną torpedą z cyklu GIRL POWER.

Wokalistka zespołu, Joanna „Ruda” Lazer mówi o nim:

W naszych nowych piosenkach rozprawiam się sama z sobą – z dziewczyną, którą przez ostanie 10 lat świat widział w idealnym obrazku. Dziś, jako świadoma kobieta po wielu przejściach, mogę odważniej mówić o własnych słabościach, lękach i presji współczesnej rzeczywistości. „KOCHANĄ” pisałam do samej siebie, dopiero po chwili uświadomiłam siebie, że to utwór dla każdej z nas – bez wyjątku. Tym właśnie tekstem przytulam wszystkie kobiety, chcąc im doradzić, by przestały wstydzić się własnych emocji, by pozwoliły sobie na bycie po prostu sobą.

 

Red Lips powraca w zaskakującym stylu. Singiel “Dzika rzeka” już dostępny

Leave a Reply