Natalia Zastępa prezentuje nowy utwór “Saska”

Natalia Zastępa zaprezentowała kolejny nowy singiel. “Saska” idealnie pasuje do obecnej pory roku.

Po tym jak „Wracam do siebie” wdarło się na wiele tygodni do największych rozgłośni radiowych, a także na stałe zagościło na naszych prywatnych playlistach, Natalia Zastępa wypuszcza kawałek idealny na piękną jesień. Niby nostalgia, ale w jakich pięknych okolicznościach.

– Mimo, że „Saska” niesie za sobą lekką tęsknotę i sentymentalizm – mówi Natalia – to chciałam, żeby jednak dawała ludziom więcej poczucia zgody na to, co jest teraz.

fot. Zija i Pióro

Znacie to uczucie, kiedy po pewnym czasie od rozstania spotykacie przypadkowo bliską osobę, która z czasem staje się Wam coraz bardziej obca?

– Zdarza się, i to zupełnie normalne, że wspomnienia, miejsca, czy ludzie zabierają nas w przeszłość, której nie ma już sensu na nowo otwierać – opowiada artystka. – Najważniejsze jest, żeby być świadomym, że pewne relacje mają swoją datę zużycia i należy podchodzić do nich z dystansem. „Saska” opowiada właśnie taką historię. Pewne miejsca i zwyczaje, które niosą za sobą Wasze love story, nie są już takie same, skoro pewien etap w życiu się zakończył.

„Saska” powstała przy współpracy z Kubą Krupskim, Moniką Mimi Wydrzyńską i Lanberry, z którymi Natalia pracowała również nad utworem „Wracam do siebie”. Do piosenki powstał klip kręcony metodą mastershoot – w Warszawie, na Saskiej Kępie, w pewien rześki poranek.

 

Leave a Reply