Viki Gabor z utworem “Stop Playing Games”

Kilka miesięcy po premierze albumu “ID”, Viki Gabor zaprezentowała autorski singiel.

„Wszyscy mówili o mnie, a teraz ja chciałabym opowiedzieć o sobie” – mówi Viki w jednym z odcinków serialu „Viki Gabor: Mój Świat”, w którym oprócz tej artystycznej, poznajemy jej prywatną stronę, która dla wielu może okazać się zaskakująca. Jednym z najbardziej naturalnych środków wyrazu i sposobów komunikacji jest dla niej muzyka, którą coraz częściej tworzy sama lub we współpracy z producentami. „Stop Playing Games” to efekt współpracy artystki z Michałem Kushem. Viki odważnie eksploruje nowe muzyczne obszary, kształtując przy tym indywidualny, unikalny styl. Tym razem sięgnęła po afrobeat.

fot. materiały prasowe

Mój najnowszy singiel „Stop Playing Games” powstał na afrobeat, który inspiruje mnie już od dłuższego czasu i mocno brzmi w moim muzycznym sercu. Jest bardzo popularny na całym świecie. Ja kocham jego brzmienie. Dlatego dziele się nim z Wami w moim najnowszym singlu, który stworzyłam.

Oprócz muzyki, Viki stworzyła także tekst, będący manifestem kobiecej siły oraz przekonania, że najważniejsze jest to, aby wierzyć we własne możliwości i słuchać swojego głosu, często zagłuszanego przez innych ludzi, a także wyznaczać sobie jasne cele i konsekwentnie je realizować.

Inspiracja do tekstu to SIŁA KOBIET w moim przekonaniu silna kobieta nie zawsze musi mieć wokół siebie masę ludzi, najważniejsze jest, żeby znała swoje cele, podążała za nimi i nie dała się uwikłać w gry dyktowane przez innych ludzi. W moim odczuciu współczesna silna niezależna kobieta nie boi się realizować swoich planów i spełniać swoich marzeń. Dziewczyny, kobiety całego świata myślcie o sobie i pamiętajcie „Stop Playing Games” bo szkoda czasu na gierki, każda z nas jest królową własnego życia i niech nie zapomina, aby kroczyć przez życie z dumnie podniesioną głową.

Piosence towarzyszy oszczędny w środkach teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz, w którym połączone zostały dwa światy Viki: rodzinny – romski, w którym dorastała i który ją w dużej mierze ukształtował, a także dynamiczny, współczesny świat, z którego Viki nieustannie czerpie, świadomie wybierając dla siebie to, co najbliższe jej sercu, nie zapominając jednak o swoich korzeniach. W scenach inspirowanych niezwykle bogatą kulturą Romów, oprócz tancerek ubranych w tradycyjne stroje pojawia się tajemnicza dziewczynka. Jest nią Marysia Werblińska, która wylicytowała swój udział w klipie na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Viki intensywny czas letnich spotkań z fanami podczas ponad 30-tu koncertów w całej Polsce.

 

Leave a Reply