Pozytywny vibe. DeeJayPallaside prezentuje utwór “Netflix & Chill”

DeeJayPallaside znany jest także w przestrzeni internetowej jako ŻiŻeJ i ma na koncie kilka różnych projektów, w tym muzyczny. Jednym z jego najpopularniejszych utworów, który można znaleźć na YouTube i w serwisach streamingowych jest singiel “Netflix & Chill“.

“Lubię stawiać sobie nowe wyzwania, dlatego wspólnie z Turczenko stworzyliśmy kilka fajnych pozycji muzycznych m. in. Netflix & Chill, który ma już blisko 2 MLN odsłuchań na Spotify!” – jak informuje DeeJayPallaside i dodaje:

“Netflix & Chill” to utwór, przy którym bawiliśmy się najlepiej! Aranżacja muzyczna, klip i finalny release zaskoczyły i przerosły nasze oczekiwania! Ludzie pokochali utwór za wakacyjny VIBE, który miesięcznie przyciąga kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy”.

fot. materiały prasowe

Daniel Artur Pawlak – w Internecie funkcjonuje pod pseudonimem DeeJayPallaside lub ŻiŻeJ. Twórczością internetową zajmuje się od ponad 10 lat! Jest autorem kilku tysięcy różnych video oraz kilku utworów, które przyciągnęły wielu słuchaczy. Świeżość, kreatywność i pomysłowość pozwoliły mu na to, by utrzymywać się w TOP 30 polskiego YouTube’a przez wiele lat. Swoją przygodę w sieci rozpoczął w styczniu 2011 roku. Przez ten czas aktywnie udzielał się w mediach społecznościowych, rozbudowując swoje kanały.

Posłuchaj utworu “Netflix & Chill” na Spotify

 

Jedna odpowiedź do “Pozytywny vibe. DeeJayPallaside prezentuje utwór “Netflix & Chill””

Leave a Reply