DeeJayPallaside x Turczenko z utworem “Dawaj rap!”

DeeJayPallaside znany jest także w przestrzeni internetowej jako ŻiŻeJ i ma na koncie kilka różnych projektów, w tym muzyczny. Jednym z jego utworów, który można znaleźć na YouTube jest singiel “Dawaj rap!“, nagrany wspólnie z Turczenko. Wkrótce więcej nowości od artysty.

fot. materiały prasowe

“Dawaj rap!” to nasz pierwszy utwór do którego usiedliśmy w moim studio razem z Turczenko w 2020 roku. Nie spodziewaliśmy się, że z czegoś tak prostego uda nam się stworzyć fajną linię melodyczną z tekstem, który wpada w ucho! Ten właśnie kawałek zapoczątkował nasze dalsze działania muzyczne i rozpoczął “snow ball effect”. – tak o utworze mówi DeeJayPallaside, który w planach ma także wydanie nowego singla:

 

Nazwa najnowszego utworu jeszcze nie może zostać przeze mnie zdradzona, ale mogę powiedzieć tyle… Zamieszamy trochę na rynku muzycznym!

*****

Daniel Artur Pawlak – w Internecie funkcjonuje pod pseudonimem DeeJayPallaside lub ŻiŻeJ. Twórczością internetową zajmuje się od ponad 10 lat! Jest autorem kilku tysięcy różnych video oraz kilku utworów, które przyciągnęły wielu słuchaczy. Świeżość, kreatywność i pomysłowość pozwoliły mu na to, by utrzymywać się w TOP 30 polskiego YouTube’a przez wiele lat. Swoją przygodę w sieci rozpoczął w styczniu 2011 roku. Przez ten czas aktywnie udzielał się w mediach społecznościowych, rozbudowując swoje kanały.

 

Pozytywny vibe. DeeJayPallaside prezentuje utwór “Netflix & Chill”

Leave a Reply