Kuban razem ze Szpakiem. Posłuchaj “jak nie wrócę po północy”

Po singlu “na okrągło” Kuban prezentuje kolejny utwór zapowiadający nowy album. W “jak nie wrócę po północy” gościnnie pojawia się Szpaku, a w teledysku możemy zobaczyć Andrzeja Chyrę i Vanessę Aleksander.

W nowym utworze Kuban ujawnia pierwszego gościa z wyczekiwanej płyty, ale i wraca do przemyśleń o czasie, tuż zanim zniknął ze sceny.

Single „jak nie wrócę po północy” i „na okrągło” zapowiadają drugi album Kubana „spokój”, który ukaże się 24 lutego. Artysta jak na razie nie wypowiada się o tym, co jeszcze znajdzie się na płycie, nie komentuje procesu jej powstawania.

fot. materiały prasowe (Karol Gustavv)

Kuban to znany również jako Kubano – polski raper. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Kuba Knap, Quebonafide, Dwa Sławy czy Smolasty. W 2016 raper zapowiedział legalny debiut, do którego pojawił się pierwszy singiel pt. „Było, nie minęło”, później zaczęły pojawiać się kolejne utwory promujące materiał – „Jak gdyby nic”, „Jak na ironię”, „Flatera” oraz „Mamy swoje za uszami”, które były przeplatane luźnymi utworami. Ostatecznie legalny debiut Kubana o nazwie „Myślisz jeszcze?” ukazał się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni Dobzi Ludzie, debiutując na 3 miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS.

 

Leave a Reply