BARANOVSKI przedstawia “Jokera”!

BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel „Joker“.

Wkrótce minie rok od premiery drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2“. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic“, „Momenty“, „Wolność“ feat. Ten Typ Mes oraz przede wszystkim „Lubię być z nią“. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT, sam singiel stał się Diamentowym. Album „BARANOVSKI 2“ nagrodzony został Złotą Płytą, podobnie jak wydany w 2019 rok płytowy debiut BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór“.

fot. materiały prasowe

Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalach Olsztyn Green i Re:Rzeszów.

Tak jak w przypadku poprzednich nagrań, BARANOVSKI pozostaje samodzielnym twórcą, który sam komponuje swoje piosenki, pisze teksty, gra na wszystkich instrumentach oraz zajmuje się produkcją muzyczną.

Autorem klipu do „Jokera“ jest Michał Sierakowski, który współpracował już z BARANOVSKIM przy okazji teledysku do piosenki „Nie mamy nic“ (5,5 miliona wyświetleń na YT).

 

Baranovski z nowym utworem “Nie mamy nic”. Zapowiedź drugiej płyty

Leave a Reply