Baranovski z nowym utworem “Nie mamy nic”. Zapowiedź drugiej płyty

“Nie mamy nic” to nowy singiel zapowiadający drugi album BARANOVSKIEGO.

Równo dwa lata od premiery „Zbioru” Baranovski oddaje w ręce swoich fanów nową płytę. Album zatytułowany „BARANOVSKI2”– zawiera 12 kompozycji. Znajdują się wśród nich opublikowane wcześniej single „Momenty”, „Wolność” z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, niedawny „Tęskno mi do gwiazd” oraz największy dotychczasowy przebój Baranovskiego „Lubię być z nią”. Ta piosenka ma już status Diamentowego Singla, a teledysk do niej właśnie przekroczył 30 milionów wyświetleń!

fot. okładka płyty

Na nowym albumie fani Baranovskiego znajduje się jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor „Lubię być z nią” ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel „Nie mamy nic”. Znana już z letnich koncertów Baranovskiego i jego zespołu piosenka każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.

Dowodem na niezwykły talent Baranovskiego jest fakt, że podobnie jak na „Zbiorze”, wszystkie piosenki z nowego albumu wyszły tylko spod jego ręki. Baranovski sam skomponował muzykę, napisał teksty, sam nagrał większość instrumentów, ponadto samodzielnie zajął się produkcją płyty.

Tracklista:

 1.  Momenty
 2. Tęskno mi do gwiazd
 3. Rewolucja
 4. Preludium Samsara
 5. Samsara
 6. Lubię by z nią
 7. Arizona
 8. Krucjata
 9. Wolnosc feat. Ten Typ Mes
 10. Nie mamy nic
 11. Cicho
 12. Lubię być z nią (akustycznie)

 

Jedna odpowiedź do “Baranovski z nowym utworem “Nie mamy nic”. Zapowiedź drugiej płyty”

Leave a Reply