MikO z premierowym utworem “Moje wszystko” [RECENZJA]

“Moje wszystko” to nowy utwór MikO, czyli Mikołaja Króla, artysty musicalowego, który tym razem zdecydował się pokazać inną stronę swoich zainteresowań muzycznych.

“Moje wszystko” to premierowa propozycja artysty, który występuje pod pseudonimem artystycznym jako MikO. Utwór mieści się w szeroko pojętnym popie, ale z wyraźnym akcentem na warstwę melodyjną, którą podkreśla duży rozmach samej kompozycji. Musicalowy akcent dodaje tej piosence większej płynności, przez co, od samego początku jej trwania, artysta jest w stanie skupić uwagę na sobie oraz na samym przekazie. Nie bez znaczenia są możliwości wokalne Mikołaja, dzięki którym ten utwór nabiera większych walorów artystycznych. Smaczku dodaje pojawiający się w tle chór, a także doskonale zaaranżowane instrumentarium.

fot. materiały prasowe

Tylko momentami artysta niebezpiecznie zbliża się do granicy nadmiernego patosu, choć na szczęście jej nie przekracza. Jednocześnie MikO tworzy własną przestrzeń, w której słychać, że czuje się swobodnie. Poprzez to dostaliśmy propozycję nasyconą wieloma barwami, ekspresyjną, wręcz dynamiczną, ale też doskonale dopracowaną od strony technicznej. Jeżeli jest to muzyka, która gra w sercu młodego artysty, co zresztą słychać, to jak najbardziej jest to właściwa droga, którą Mikołaj dalej powinien podążać. Tym bardziej, że w takiej formie artystycznej, potrafi on uzewnętrznić swoją charyzmę i swego rodzaju niepowtarzalność.

*****

Piosenka opowiada o miłości i o tym, że można znaczyć dla kogoś najwięcej w życiu… Słuchając utworu, możemy się przenieść w świat prawdziwych uczuć, które są spójne z przekazem piosenki. Utwór jest zachowany w popowej stylistyce z domieszką brzmień musicalowych.

“Przede wszystkim dziękuję wszystkim artystom oraz produkcji zaangażowanej w stworzenie utworu i obrazu. Jesteście wspaniali i jestem wdzięczny za każdy dźwięk, każdy gest i pomocną dłoń ❤” – MikO

MikO (Mikołaj Król) to artysta scen muzycznych. Przez wiele lat występował profesjonalnie w Gliwickim Teatrze Muzycznym, aktualnie prowadzi swoją działalność koncertową, występując w całej Polsce z różnymi programami muzycznymi. Do tej pory nagrał i zaaranżował swoją pierwszą płytę świąteczną „Ta Magiczna Noc” – MikO & NijA & Kaspersky, która jest dostępna na platformach streamingowych, takich jak np. Tidal, Spotify, czy Apple Music.

 

Leave a Reply