Dziwna Wiosna prezentuje nowy utwór “Stracone”

Pamiętacie „Niepewność”? Teraz Dziwna Wiosna prezentuje kolejny utwór „Stracone”, który jest w jakimś sensie dalszym ciągiem „Niepewności”.

Mówią, że to polskie Kings Of Leon i trochę nie wiemy, czy się obrażać, czy nie, bo wydawało nam się, że zrzynamy z kogo innego.

„Stracone” to jest ten moment, że jeszcze chwilę temu było spoko, już za chwilę będzie nie wiadomo co, ale między nimi jest te pięć minut, które są najlepsze na świecie. I o tych pięciu minutach jest ta piosenka. Państwo sobie to jakoś zinterpretują zgodnie z własnym życiem.

Warszawskie trio Dziwna Wiosna to Dawid Karpiuk, Łukasz Moskal i Wojtek Traczyk, którzy w czasach przed apokalipsą występowali jako Superhuman Like Brando.

fot. materiały prasowe

Wymieszali alternatywę, grunge, country, Christinę Aguillerę i death metal, dorzucili coś nielegalnego od siebie i nagrali płytę, która już zmiotła ich z planszy.

Moskal i Traczyk to najlepsza sekcja rytmiczna w Polsce, znana z wielu fantastycznych, a czasem nawet średnich płyt. Karpiuk muzycznie wyraźnie odstaje, ale za to jest znanym warszawskim “satanistą”. Połączyła ich przyjaźń, młodość i miłość do zajebistości.

 

Leave a Reply