Morena prezentuje nowy singiel “Moja melodia”

“Moja melodia” to nowa propozycja Moreny, czyli Kingi Garb. Po cygańsko-bałkańskiej piosence “Mapa miłości” przyszedł czas na nostalgiczną balladę.

fot. materiały prasowe

“Utwór powstał w trudnych emocjach i ma dość osobisty przekaz ale z nadzieją na lepsze jutro.  Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.” – jak informuje wokalistka.

Kinga Garb pochodzi z Nowego Targu, publicznie śpiewa od 4 lat. W wrześniu 2020 roku poznaliśmy debiutancki singiel artystki, zatytułowany “Mapa miłości”.

“W życiu przychodzą czasem takie momenty, po których nawet najwięksi tytani upadają na kolan. Ważne, żeby umieć odnaleźć w sobie iskierkę, która nas zmotywuje i podniesie.”

“Dzisiaj w tych trudnych dla większości z nas czasach, życzę Wam wszystkim i samej sobie, abyśmy nigdy nie tracili nadziei i umieli podnosić się z różnych przytłaczających sytuacji. Bo jak to mówią nieważne ile razy się upada, ważne ile razy się wstaje. Piosenka powstała po ciężkim dla mnie roku z nadzieją na lepsze jutro. Jeśli wśród Was jest chociaż jedna zagubiona dusza, która znajdzie ukojenie w „Mojej melodii”, już będzie to dla mnie duży sukces. Dziękuję wszystkim, którzy zechcą poświecić kilka minut i posłuchać. Myślę również, że utwór pasuje też do obecnej sytuacji w jakiej znalazł się dzisiaj świat.”

„Nawet jeśli strach będzie miał coraz więcej argumentów, wybierasz nadzieję.” (Lucio Anneo Seneca)

Muzyka i słowa: Kinga Garb – „Morena”

Aranżacja utworu – Kuba Bobass Wilk

Nagrano w Chabakoovka Studio Video – Beti & Bobass Video Production

 

fot. materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “Morena prezentuje nowy singiel “Moja melodia””

Leave a Reply