Premiera klipu “Duch” Skubasa i zakończenie akcji #uwolnijducha

Przez ponad miesiąc mogliśmy śledzić efekty akcji #uwolnijducha. Podsumowaniem kampanii jest klip do tytułowej piosenki “Duch” z ostatniej płyty Skubasa.

To była wielka przyjemność i inspiracja zobaczyć, jak inni uwalniają ducha, co ich napędza do działania oraz co pozwala naładować się energią, ale też złapać równowagę w tych trudnych czasach.

Skubas o akcji #uwolnijducha:

Z trzech „okolic” w jakich uczestniczy człowiek, czyli ciało, umysł, duch to właśnie DUCH jest tym co najbardziej kojarzy mi się z wolnością. O wolność czasem jest trudno-bo pandemia, bo prawo, bo obowiązki, przyziemność etc. – ale zawsze jest szansa na mały jej powiew, choćby tym czym są marzenia. A moje są takie, że spotkamy się w tym roku twarzą w twarz na koncertach!!!!

Z całego serca dziękuję Wam, że podzieliliście się, że mną oraz z innymi sposobami na uwalnianie się od wszystkiego co „za ciasne”. Wiele z Waszych pomysłów jest dla mnie inspiracją.

fot. Marta Kacprzak

Album “Duch” Skubasa ukazał się nakładem wytwórni Kayax 23 października 2020 roku. Dotychczas, zrealizowano teledyski do takich utworów, jak: “Szklane Miesiące”, “Haitańskie drzewa”, “Ojciec i syn” oraz “Azja”.

 

Skubas – “Duch” [RECENZJA]

Leave a Reply