Magiera feat. Szczyl, Sarius w utworze “Naszyjnik”

Magiera, jeden z polskich producentów, który na swoim koncie ma niezliczone ilości produkcji dla największych polskich artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką „FEAT.”

„Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album” – pisze artysta, dodając: „Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc” .

fot. materiały prasowe

Od 11 lutego, na oficjalnym kanale Magiery w serwisie YouTube możecie obejrzeć teledysk do utworu „Naszyjnik”, mocno nostalgicznego, lirycznego numeru, stworzonego wspólnie z nowym człowiekiem na scenie – Szczylem oraz Sariusem.

Za klip odpowiada Ice Bobo, mixem i masterem „Naszyjnika” zajął się niezawodny ENZU.

Premiera płyty zaplanowana jest na 17 września 2021. Czas do premiery będziemy Wam umilać dużą ilością potężnych i często zaskakujących singli. Okładkę oraz tracklistę zdradzimy wkrótce.

 

Leave a Reply