Wakacyjny teledysk “Lime (TeQuila-ila)” Edyty Górniak

Edyta Górniak zaprezentowała oficjalny teledysk do najnowszego utworu “Lime (TeQuila-ila)”.

„Lime” jest zapowiedzią pierwszego od ponad ośmiu lat albumu Edyty Górniak. Data premiery nowej płyty nie jest jeszcze znana, jednak piosenkarka niedawno uchyliła nieco rąbka tajemnicy na jej temat. Jej siódmy studyjny album powstawał w Stanach Zjednoczonych, we współpracy z amerykańskimi producentami z Nashville. Choć miasto to uznawane jest za stolicę muzyki country, to kolejna płyta Górniak z pewnością nie będzie utrzymana w takim klimacie. Nie będzie również tak popowa, jak niektóre z jej wcześniejszych wydawnictw.

fot. materiały prasowe

 

 

“Nie będzie to płyta bardzo popowa (…) Ja od popu odeszłam trochę i myślę, że te ostatnie rzeczy to pokazały – „Andromeda”, wcześniej „Your High”, „Król”. Poszłam jednak bardziej w taką współczesność i elektronikę. Takiego stricte popu tam nie będzie, natomiast mam nadzieję, że się ludziom spodobają te utwory” – jak informuje wokalistka.

2020 rok jest dla Edyty Górniak wyjątkowy, bowiem jest rokiem dwóch ważnych jubileuszów. Po pierwsze, wokalistka świętuje 30-lecie pracy artystycznej. Ponadto w maju minęło 25 lat od wydania jej debiutanckiego albumu „Dotyk”. Z tej okazji ukazała się winylowa edycja tej płyty.

 

Leave a Reply