Ewa Novel prezentuje utwór “Baby blues”

Debiutancki singiel „Baby blues” Ewy Novel, to utwór bardzo osobisty, który opowiada o relacji matki z dzieckiem i o emocjach, które towarzyszyły artystce, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą.

Ewa Novel to urodzona w Chicago charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów obdarzona charakterystyczną barwą głosu. Warsztat wokalny kształciła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Artystka jest też laureatką 7 edycji “The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

Utwór „Baby blues” mówi o tym, że kobieta nie zawsze jest gotowa na macierzyństwo, chociaż marzyła o dziecku oraz o tym, że ciążę nie zawsze przeżywa się wyłącznie radośnie i optymistycznie. Piosenka poświęcona jest zatem tej szczególnej, czystej miłości, która łączy matkę z dzieckiem.

fot. materiały prasowe

Idea utworu powstała już w 2016 r., a do jego realizacji doszło dzięki współpracy z takimi nowosądeckimi muzykami jak: Wojciech Zwierniak – aranż, piano Kwartet Galicyjski : Joanna Kiełbasa – I skrzypce Martyna Bulzak – II skrzypce Ewa Borcz – altówka Gabriela Szczepaniak – wiolonczela Maciej Nieć – bas Grzegorz Strączek – perkusja Michał Zwierniak – gitary.

 

Leave a Reply