Premierowy koncert KAMP! – audio-wizualne show w krakowskim Zet Pe Te (26.10.2019)

26 października w krakowskim Zet Pe Te odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Kamp! Ubiegłego lata zespół zmodyfikował formułę live, prezentując brzmienie nieco bardziej taneczne, klubowe, wzbogacając występy o dodatkowe multimedia. Całość składa się na wyjątkowe audio-wizualne show.

fot. Bartosz Kuśmierski

KAMP! może zaliczyć letnią trasę w nowej, tanecznej odsłonie do grona sukcesów. Tegoroczna publiczność najważniejszych polskich festiwali, m. in.: Open’era, Audiorivera czy Tauron Nowa Muzyka bardzo entuzjastycznie przyjęła koncerty w odświeżonej formule. Przyszedł czas na przeniesienie atmosfery plenerowych scen do klimatycznych klubów.
Różnorodne preferencje muzyczne i liczne ścieżki poszukiwań zrodziły świeżość i nową jakość występów KAMP!. Wraz z końcem mocnego festiwalowego sezonu full live acty tria przenoszą się do klubów. Grupa zaprezentuje się w wyjątkowym anturażu zbudowanym nie tylko z tanecznych brzmień, ale również z bogatej oprawy wizualnej. Pierwsze klubowe spotkanie z zespołem odbędzie się już 26 października w krakowskim Zet Pe Te. To niepowtarzalna okazja do nadrobienia doświadczenia, jakim jest “nowy” KAMP! na własnej skórze.

Specjalnie na rozgonienie jesiennych chłodów KAMP! przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Już 22 października premierowo ukaże się wspomnienie z wakacji – album z koncertem zarejestrowanym latem w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu. Sam live z tego występu będzie dostępny zarówno w formie video na YouTube, jak i digitalowo w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Szczegóły:
Kiedy?: 
26 października 2019,
Gdzie?: Kraków, klub Zet Pe Te, ul. Dolnych Młynów 10
Bilety: od 45zł

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal.

Po ostatniej płycie “Dare”, szybko okazało się, że większości tych utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. Po krótkiej frustracji zespół zdecydował się na zmiany. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej w szczery i mocny sposób. Prosto z serca wypłynął nowy materiał na rdzennie inną formułę live. Wracają do korzeni. Pozwalają sobie na większą improwizację i zabawę, łącząc to z zupełnie nową jakością podczas występów na żywo. Kamp! wraca do formuły full live act’ów i tego możemy spodziewać się na nadchodzących koncertach!

 

Leave a Reply