Kamil Kilian z The Voice Kids prezentuje piosenkę „Sennik”

W województwie opolskim od dawna jest o nim głośno. Brał udział w The Voice Kids, a potem zauważyła go wytwórnia. Teraz 15-letni Kamil Kilian z Magnuszowic wydał swój drugi utwór pt.: „Sennik”.

Jeszcze niedawno mogliśmy go oglądać w 1. edycji The Voice Kids, a już 8 października miała miejsce premiera pierwszego singla Kamila pt.: “Sennik”. Utwór powstał we współpracy z wytwórnią muzyczną, inkubatorem artystycznym Delphy Records.

“Sennik” opowiada troszkę o miłości, trudnościach w życiu, itp. Najważniejsze jest jednak przesłanie, że życie może być piękne jak sen. Jeżeli coś dajemy z serca to do nas to wróci – mówi Kamil. – Chciałem aby piosenka była w spokojnym nastroju, ale też by niosła takie przesłanie, że warto czynić dobro, bo wtedy świat będzie lepszy – dodaje wokalista.

Kamil swoje umiejętności zdobywał pod okiem wybitnych ekspertów. Momentem przełomowym w karierze artysty był udział w programie The Voice Kids. Jego występ zyskał aplauz nie tylko publiczności, ale także jury, w skład którego wchodziła m.in. Edyta Górniak. Od tamtej pory Kamil zaczął otrzymywać wiele propozycji współpracy. Jedną z nich było stworzenie z wytwórnią Delphy Records swojego pierwszego singla.

– Współpraca z Delphy Records była świetną nauką tego, jak w przyszłości podchodzić do tworzenia utworu. Nauczyła mnie również tego, że im więcej damy z siebie tym efekt będzie lepszy – mówi Kamil. Prywatnie oprócz śpiewu oraz gry na gitarze wokalista bardzo lubi piłkę nożną oraz siatkówkę.

Kamil zapowiada, że utwór “Sennik” to początek jego kariery – wokalista pragnie spróbować swoich sił na rynku czeskim.

 

Leave a Reply