Trasa koncertowa z okazji 25-lecia pracy artystycznej Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska zapowiada kolejną część trasy z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Debiutancka płyta wokalistki pt. “Gemini” ukazała się we wrześniu 1994 roku.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Niemal każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Przede wszystkim obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat pt. “AYA”.

Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak “Prowadź mnie”, “Antidotum”, “A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, “Co może przynieść nowy dzień”, “Coś optymistycznego”, “To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. “Aya” i “Alannah (Tak niewiele chcę)”.

W tym roku minie 25 lat od wydania debiutanckiej płyty Kasi Kowalskiej pt. “Gemini”.

Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

20 maja – Warszawa

26 maja – Olsztyn

16 października – Łódź

20 października – Katowice

29 października – Szczecin

30 października – Gorzów Wielkopolski

16 listopada – Bydgoszcz

30 listopada – Toruń

15 grudnia – Kraków – koncert akustyczny

 

 

Leave a Reply