Tatiana Okupnik prezentuje nowy singiel “Wracam”!

“Wracam” to najnowszy singiel Tatiany Okupnik, do którego powstał teledysk.

fot. Robert “Grażdan” Knaż

Tatiana Okupnik zdobyła popularność jako jako pierwsza wokalistka zespołu Blue Cafe, z którym wydała dwa albumy “Fanaberia” i Demi-sec” i wylansowała takie przeboje jak “Do nieba, do piekła” i “You May Be in Love”. W roku 2005, po rozstaniu z Blue Cafe, Tatiana rozpoczęła solową karierę muzyczną, co zaowocowało wydaniem trzech płyt: “On My Own” (krążek pokrył się złotem), “Spider Web” i “Blizna”.

Po przerwie ze względu na sprawy rodzinne, a także po drugim pobycie za granicą, artystka wraca na rodzimy rynek muzyczny z nową energią i nowymi kompozycjami, takimi jak “Mama idzie w długą” czy “Puzzle“.

Kocham to, co robię. Komponowanie, pisanie tekstów, granie koncertów i wchodzenie w interakcję z publicznością daje mi ogromną satysfakcję. Tęskniłam za tym… Po długiej przerwie “wracam” muzycznie z nowym singlem. Doceniam każdy koncert, każdy festiwal, każdą możliwość wejścia do studia.

Wszystkim z nas zdarzyło się rozpamiętywać coś, co się wydarzyło albo myśleć z obawą o tym, co nas czeka. Czuję, że w ten sposób niepotrzebnie marnujemy dużo energii i gubimy nasze “tu i teraz”.

Dlatego uczę się nie skupiać na tym, co było ani na tym, co będzie. Delektuję się moim powrotem muzycznym i zamierzam zaciągać się każdym momentem, w którym czuję, że “wracam”, w którym czuję, że znowu jestem.

 

Tatiana Okupnik z osobistym utworem “Puzzle”

Leave a Reply