Zespół LETNI z wakacyjnym przebojem “Moje auto”

16 maja 2024 roku odbyła się premiera najnowszego singla i teledysku “Moje auto” zespołu LETNI. Ten energetyczny kawałek w stylu latino disco wzbudza ogromne zainteresowanie fanów muzyki i motoryzacji.

LETNI, znany również jako Letni, Chamski Podryw, to polska grupa muzyczna, która zyskała popularność dzięki licznym hitom i parodiom, które na YouTube osiągnęły ponad pół miliarda wyświetleń. Zespół, założony w 2009 roku przez Dawida “Antona” Antonkiewicza i Macieja “Cantona” Piotrowskiego, połączył siły z wiodącą polską marką kosmetyków i chemii samochodowej. Celem tej kooperacji jest dostarczenie rozrywki, co leży u podstaw założeń komunikacji obydwu marek.

fot. materiały prasowe

 

“Motoryzacja to temat, który dominuje w naszych utworach, dlatego współpraca z marką Moje Auto przyszła nam bardzo naturalnie. Owocem tej współpracy jest utwór, który nie tylko wpada w ucho, ale także oddaje radość z dbania o nasze auta. Mamy nadzieję, że ten kawałek przypadnie do gustu zarówno fanom muzyki, jak i motoryzacji.” – mówią członkowie zespołu LETNI.

Premiera teledysku obyła się 16 maja 2024 roku na YouTube. Zachęcamy odbiorców do obejrzenia teledysku oraz do wejścia w zabawę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na platformach można wykorzystać najnowszy utwór w trendzie “Zadbaj o swoje auto, jak o Lambo!”, gdzie twórcy mają możliwość pokazania swojej kreatywności poprzez cykl parodiujący. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia.

*****

LETNI, to polska grupa muzyczna działająca w gatunkach pop, hip-hop i dance. Na przestrzeni 15 lat działalności zespół opublikował 70 teledysków, zagrał około 1000 koncertów i zgromadził ponad 1,2 miliona subskrybentów na YouTube. Pierwsze utwory duetu pojawiły się już w 2007 roku, a debiutancka EP-ka “Letni, Chamski Podryw” ujrzała światło dzienne w 2009 roku. Ich premierowy teledysk do utworu “Czinkłaczento” szybko zdobył popularność.

W ciągu lat LETNI wydał wiele singli i albumów, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i innych artystów. Ich parodie, takie jak “Pomidorowa”, “Gwizdek”, “Sebamobil” czy “Radio”, stały się viralowymi hitami. Występowali w programach telewizyjnych, takich jak “Must be the music” i “Hells Kitchen Piekielna Kuchnia”, oraz na licznych festiwalach muzycznych.

LETNI nieustannie tworzy nowe materiały, w tym spontaniczne projekty. Ich energia i humor zjednują im coraz większą liczbę fanów, a każdy nowy utwór to kolejny sukces na polskiej scenie muzycznej.

 

Leave a Reply