Tomasz Wachnowski świętuje 40-lecie działalności artystycznej. Koncert w Ożarowie Mazowieckim (4 maja)

4 maja w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się jubileuszowy koncert Tomka Wachnowskiego. Twórca będzie świętował wtedy 40-lecie pracy artystycznej.

Tomek Wachnowski będzie wykonywał piosenki przed każdym gościem i na finał. W trakcie odbędzie się krótka rozmowa z prowadzącym.

W trakcie koncertu nastąpi wręczenie nagrody jubileuszowej SAWP Tomkowi Wachnowskiemu przez przedstawiciela stowarzyszenia SAWP.

Koncert odbędzie się w Mazurkas Hotel w Ożarowie Mazowieckim, w konwencji Forum Humanum.

fot. materiały prasowe

Mazurkas Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie hotelowej Polski. Wyjątkowe pod każdym względem, a zwłaszcza pod względem oferty kulturalnej. Praktycznie bez przerwy odbywają się tutaj imprezy kulturalne w cyklach „Forum Humanum” i ”Sympozjon”. Na scenach sal, które mogą pomieścić od 200 do 800 osób występują artyści z Polski i ze świata. Różnorodny i bogaty repertuar trafia do wspaniale przygotowanej publiczności. Koncerty, recitale, spektakle, wystawy, wernisaże, talk show-y. Wszystko, co ma związek z kulturą i sztuką znajduje schronienie w „przepastnych” ramionach prawdziwego mecenasa sztuki, jakim jest dyrektor Andrzej Bartkowski.

Koncert będzie rejestrowany w technologii blu-ray, a materiały z rejestracji będą udostępniane na stronach internetowych Mazurkas Hotel. Koncert jest reklamowany na stronach internetowych Tomka Wachnowskiego, organizatora i patronów medialnych: polskaplytapolskamuzyka.pl oraz w audycji Janusza Deblessema „Kręgi na wodzie” na antenie Radia Danielka, Radio dla Ciebie i TVP3.

Wśród gości specjalnych pojawią się Magda Piskorczyk, Kasia Waraksa, Mirek Czyżykiewicz, Lech Dybik, Bogdan Nowak i Adam Gwara.

*****

Prowadzenie koncertu – dyrektor Mazurkas Hotel, Andrzej Bartkowski
Scenariusz i reżyseria – Tomek Wachnowski i Adam Gwara

Daniel Lopez Połeć – piano
Oleg Dyyak – akordeon i instrumenty perkusyjne
Zyga Waraksa – gitara
Krzysztof Ścierański – gitara

 

Leave a Reply