MENT i Julia Wieniawa w utworze “Oszaleję”

MENT, który wcześniej współtworzył zespół Rasmentalism, zaprezentował solowy singiel “Oszaleję”. W utworze gościnnie pojawiła się Julia Wieniawa.

Kamil Kraszewski, znany w środowisku jako MENT – to polski producent muzyczny, dj i promotor. Najnowszy singiel zapowiada jego debiutancki album, o którym zdradzimy więcej już wkrótce.

MENT trafił do czołówki twórców polskiej sceny hip-hopowej za czasów dawnej formacji Rasmentalism, którą współtworzył. Od 2012 roku jest też znany szerokiej publiczności jako połowa duetu producencko-djskiego Flirtini. Kolektyw wydałaż cztery albumy zatytułowane “Heartbreaks and Promises”, gdzie do współpracy zaproszono blisko kilkudziesięciu artystów.

fot. materiały prasowe

We współpracy przy tych projektach ma na swoim koncie liczne kooperacje z artystami, takimi jak m.in.: Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Taco Hemingway, Mrozu, Otsochodzi, Pezet, Rosalie i wielu innych.

Piosenka to pierwszy singiel z mojej producenckiej płyty. Niezmiernie się z tego faktu cieszę, bo przeszedłem przez ostatnie 2-3 lata przez wiele plansz, nie zawsze przyjemnych. Ale (chyba) jestem już w tej właściwej.

MENT i Julia Wieniawa połączyli już siły przy okazji singla “What’s Your Feeling”, który odniósł międzynarodowy sukces, trafiając nie tylko do polskich rozgłośni radiowych, ale też do zagranicznych stacji.

Tym razem w towarzystwie Julii Wieniawy, która została okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, serwuje utwór „Oszaleję”. Piosenka oddaje charakter nieuchwytnej, niezdecydowanej, stojącej w miejscu, miłości. Pierwszy singiel z jego nadchodzącej płyty to ukłon w stronę sensualnej mieszanki popu na pograniczu współczesnego r&b.

Klimat piosenki dodatkowo podbija teledysk, który jest już dostępny na YouTube. Klip powstał we współpracy z reżyserem Marccelo Gąską, twórca stworzył w nim świat pełen abstrakcyjnych kształtów, ciekawych kompozycji i nasyconych kolorów. W każdej scenie można zanurzyć się w pulpicie nostalgii, które przypominają o charakterystycznych dla lat 80’90’ animacjach.

 

Leave a Reply