Lisha & The Men z klipem do piosenki “W ten jedyny czas”

Zespół Lisha & The Men zaprezentował tym razem świąteczny utwór. “W ten jedyny czas” to druga propozycja zespołu, po tegorocznym debiucie. Przypomnijmy, że wokalistką w tym kolektywie muzycznym jest aktorka Joanna Liszowska.

Utwór utrzymany jest w tanecznym, świąteczno-noworocznym klimacie.

fot. materiały prasowe

Joanna Lisha Liszowska, w roli wokalistki zespołu nie tylko zaskakuje swoim głosem, ale wnosi do utworu niepowtarzalny klimat. To jednak niejedyne elementy, które nadają “W ten jedyny czas” wyjątkowego charakteru. Po raz pierwszy wokalistkę w piosence wspierają jej dzieci – Emma i Stella, dodając kompozycji osobistego, rodzinnego uroku.

Jak mówi Lisha: Nie tylko same Święta, ale i przygotowania do nich to czas, który wspólnie spędzamy z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi. Pomyślałam więc dlaczego by nie spędzić wspólnie z moimi dziećmi czasu przygotowań naszej świątecznej piosenki. Zwłaszcza że fragment, który wykonałyśmy płynął zdecydowanie z serca i z przekonania. My wiemy, że jeśli jest miłość – z całą resztą łatwiej się „mierzyć”.

Dodatkowo, w piosence pojawił się kaszubski chór Norda Kids pod kierownictwem muzycznym Weroniki Korthals, wzbogaca utwór niezwykłym brzmieniem.

Piosenka W ten jedyny czas nie tylko zaprasza do słuchania, ale także towarzyszyć nam będzie w długich, zimowych wieczorach, podróżach, a także świątecznych przygotowaniach.

W ciepłym tekście autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i niezwykle ujmującej melodii Tomka Konfederaka kryje się magia, która pozwoli każdemu poczuć wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Produkcją utworu zajęli się: Leon Krześniak (Zalia/Ignacy) oraz Josh Harris (Seal/The Killers/Madonna/James Murphy (LDC Soundsystem ).

*****

Lisha & The Men to trio muzyczne założone przez doświadczonych artystów i muzyków w 2022 roku, w Warszawie i Gdyni.

W składzie tego muzycznego kolektywu znaleźli się:

Joanna „Lisha” Liszowska – aktorka i wokalistka znana z wielu ról serialowych i filmowych (m.in. “Przyjaciółki”, “4władza”, “Kryminalni”, “Na dobre i na złe”, “Ciacho”, “Pokusa”, “Całe szczęście”, “Sztuczki”, “Miłość w przejściu podziemnym “) oraz teatralnych i musicalowych (m.in. Roxie z “Chicago”, Aldonza z “Człowieka z La Manchy”, “Panna Tutli Putli”). Obecnie występuje w Teatrze Kamienica, z monodramem w Teatrze Polonia. Od lat związana
z Teatrem 6 piętro.

Piotr „Miki” Mikołajczak – gitarzysta, producent telewizyjny i kompozytor muzyki filmowej, znany ze ścieżek dźwiękowych do filmów i seriali m.in. „Syn Królowej Śniegu”, „Babilon”, „Leśniczówka” i „Archiwista”. Jako autor piosenek współpracował m.in. z Edytą Górniak, Krzysztofem Cugowskim, Piotrem Cugowskim oraz Krzysztofem Kiliańskim.

Tomek „Konfi” Konfederak – gitarzysta, producent muzyczny, songwriter znany z popularnego na początku lat 2000 zespołu Ha-Dwa-O!, współpracy z wokalistkami Kasią Popowską i Sarsą oraz autor i współautor takich przebojów, jak: „Zatrzymaj mnie”, „Magia Świąt”, „Przyjdzie taki dzień”, „Naucz mnie”, „Indiana” czy „Zapomnij mi”.

Artyści postanowili połączyć swoją pasję do muzyki, łącząc w niej elementy muzyki soft lat 70., folku, muzyki filmowej i popu lat 90.

 

Leave a Reply