Natalia Nykiel z nowym utworem “Delta”

Po premierze singla “Bye Bye” Natalia Nykiel zaprezentowała kolejny nowy utwór. Do piosenki “Delta” powstał teledysk, w którym wokalistka pojawia się w towarzystwie… tajemniczego mężczyzny.

Podczas niedawnego Sopot Top of the Top Festival artystka zaprezentowała show, które było symbolicznym podsumowaniem jej 10 lat na scenie. Był to pierwszy tak duży, pełen efektów specjalnych występ w historii Opery Leśnej. W relacjach, które ukazały się w mediach nie brakowało podsumowań, że Natalia Nykiel podkreśliła tym występem, że jest jedną z najważniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce.

fot. materiały prasowe

Już podczas promocji ostatniego singla Natalia zapowiedziała, że będzie rozpieszczała fanów nowymi utworami wydawanymi pod niezależnym labelem OTR i dotrzymuje słowa. Choć „Bye Bye” dobrze radzi sobie na playlistach w Polsce i zagranicą, właśnie ukazał się jej pierwszy od dawna polskojęzyczny utwór „Delta”. Piosenka jest wspólną produkcją stworzoną z Andrzejem Fonai Pieszakiem, wieloletnim instrumentalistą Nykiel.

Ciekawość budzi dodatkowo fakt, że w wideo do „Delty” Natalii towarzyszy mężczyzna, którego tożsamość na razie nie została ujawniona. Być może Natalia chce nam w ten sposób powiedzieć, że w jej życiu prywatnym wiele się zmieniło. Przez ostatnie 10 lat dawała wyraźne sygnały, że nie chce opowiadać o sprawach prywatnych.

Leave a Reply