Assembled prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Broken Promise”!

Assembled to pochodzący z Warszawy duet, który niedawno zaprezentował nowy utwór “Broken Promise”. To ciekawa propozycja dla fanów rocka alternatywnego.

fot. materiały prasowe

Assembled to duet muzyczny z Warszawy. W skład zespołu wchodzi dwóch utalentowanych, młodych muzyków – Szymon Wojtkowiak na perkusji oraz Bartek Turski na gitarze oraz wokalu. Razem piszą teksty, melodie, produkują i miksują, a gatunek, który opisuje ich twórczość, to rock alternatywny.

Na scenie występują od 2022 roku. W tym samym roku zaczęli wydawać swoje pierwsze single, które bardzo dobrze zostały przyjęte w streamingu. Mają za sobą koncerty na scenie warszawskiej, a w maju 2023 roku debiutowali dla większej publiczności, będąc supportem zespołu The Cassino. Od początku swojej kariery, Assembled sami skupiali się na jej promocji, korzystając głównie z social mediów. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciekawemu contentowi zdobyli już tysiące fanów na TikToku oraz Instagramie.

Wiedząc jak sztuka oddziałuje na nich samych, pragnęli stworzyć coś, co może wywołać podobne odczucia u słuchaczy oraz co mogłoby mieć realny wpływ na otoczenie. Zainspirowani zagranicznym rynkiem muzycznym przedstawiają swoją muzykę wypełnioną mrokiem, melancholią i kryzysem wieku wczesnego. W swojej twórczości pragną opowiedzieć spójną historię, przedstawioną za pomocą masek, które identyfikują z głównym bohaterem swojego motywu.

Singiel “Broken Promise” miał swoją premierę 13 maja 2023.

Słuchaj “Broken Promise” w serwisach cyfrowych. 

 

fot. materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “Assembled prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Broken Promise”!”

Leave a Reply