Coast Patrol z energetycznym singlem “Przestań się chować”. Gościnnie – Ania Bratek

“Przestań się chować” to premierowy singiel zespołu Coast Patrol. Pełna energii kompozycja okraszona została brudnym gitarowym brzmieniem, potężnym basem i solidną dawką elektroniki. W utworze gościnnie pojawiła się Ania Bratek.

fot. Damian Rojek

Całość składa się na wpadający w ucho numer, który doskonale sprawdza się na koncertach, tworząc niepowtarzalny klimat pod sceną. Piosenka powstała podczas pandemii i opowiada o relacjach damsko męskich w minionym, ciężkim czasie.

“Komponowanie tego utworu było bardzo przyjemnym czasem, który spędziliśmy wraz z Anią Bratek i jej zespołem Slow Sunset, czas ten naładował nas pozytywną energią i zainspirował do organizacji zimowej trasy koncertowej w 2022 r. oraz letniej trasy 2023. Zapraszamy do słuchania i widzimy się na koncertach.” – Coast Patrol

Coast Patrol to generująca niesamowitą energię i silny emocjonalny przekaz formacja z Górnego Śląska, tworząca od stycznia 2016 r. szeroko pojętą muzykę Pop, Rock, RnB, Elektronikę. Jest to kooperacja doświadczonych muzyków z ogólnopolskimi sukcesami. Zespół został powołany do życia przez producenta muzycznego i realizatora dźwięku o pseudonimie DaMo współpracującego m.in. z: Paulina Przybysz, Bonson, Wojciech Pilichowski, Slow Sunset, Michał Gabor, Sabina Szewczyk, Kasia Stanek, Wojciech Olszak i wieloma innymi. Frontman składu to charyzmatyczny wulkan energii, którym jest świetny wokalista Kamil Hołek. Za jego sprawą nasz każdy koncert to nie tylko eksplozja niezapomnianych emocji, ale również wymiana pozytywnej energii i nieustająca interakcja z publicznością.

*****

W skład zespołu wchodzą:
Kamil Hołek – Wokal,
Paweł Wilki – Gitara,
Radek Kubicki – Perkusja,
Damian DaMo Płaczek – Bass, Elektronika, Produkcja.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply