Patrycja Markowska z osobistym singlem “Jestem”

Osobiste, niełatwe przeżycia Patrycji Markowskiej można odnaleźć w nowym singlu “Jestem”, do którego powstało lyric video.

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd”– to niezwykle osobista wycieczka. Tekst Patrycji jest  wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”!  Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa. „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”. 

fot. Karolina Herz

Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji – Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa.  

Warto wspomnieć, że album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .  

Obecnie artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście

 

“Dla mnie ważna jest miłość do ludzi i muzyki, a nie kontrowersja” – Patrycja Markowska [WYWIAD]

Leave a Reply