Grejs Bellezza feat. Karolina Włodarczyk z utworem “Jasna strona dialogu”

“Jasna strona dialogu” to premierowy, jakże intrygujący utwór Grejsa Bellezzy, w którym gościnnie pojawiła się Karolina Włodarczyk. Do singla powstał teledysk.

Z ilu 𝗼𝘀𝗼𝗯𝗼𝘄𝗼𝘀́𝗰𝗶, 𝗲𝗺𝗼𝗰𝗷𝗶, 𝘄𝘆𝗼𝗯𝗿𝗮𝘇̇𝗲𝗻́ składa się każdy z nas? Czy jesteśmy tylko sumą własnych przeżyć? W utworze “𝐉𝐚𝐬𝐧𝐚 𝐒𝐭𝐫𝐨𝐧𝐚 𝐃𝐢𝐚𝐥𝐨𝐠𝐮” umieściłem kilka postaci, które zadają pytania i zastanawiają się, o co tu w ogóle chodzi i czy zadajemy odpowiednie pytania? Osobista interpretacja słuchacza jest tutaj najważniejsza.

fot. materiały prasowe

Grejs Bellezza – pochodzi z Podlasia, a dokładnie z miejscowości Sejny zlokalizowanej tuż przy granicy z Litwą. Muzyką zajmuje się od wielu lat, a myśli muzycznie od kiedy pamięta.

 

“Nie znam nut, nigdy ich nie znałem. Nawet nie wiem czy dam radę je poznać. Komponuję własnym algorytmem, który tworzę i doskonalę każdego dnia dotykając ponownie klawisze pianina. Każdorazowo jest to fenomenalna przygoda. Nigdy nie wiesz, gdzie dolecisz. Nie czuję w sobie twórczych ograniczeń, więc zrobię wszystko to, na co pozwoli mi ciało i na ile otworzę własny umysł.”

 

Grejs Bellezza feat. Agis prezentuje utwór “Wnętrze” [RECENZJA]

Leave a Reply