Ania Karwan prezentuje pierwotną wersję utworu “Kiedy mrugam”

Po znakomitym przyjęciu “Kiedy mrugam” nagranym w duecie z Leszkiem Możdżerem, Ania Karwan zaprezentowała inną wersję tego utworu.

Ania jest w trakcie przygotowań do premiery drugiej płyty, która już wiosną 2023 roku zostanie wydana nakładem wytwórni Agora Muzyka. 

Na albumie znajdą się doskonale znane przez fanów utwory “Swobodnie”, “Papierosy” oraz duet z Kastą utwór „Ostatni raz”.

fot. materiały prasowe

„Ta wersja nie jest do końca remiksem. Powstała prawie 2 lata temu, kiedy zaczęłam pisać nową płytę. Piotrek – mój producent bardzo prędko przedstawił mi aranż, który kojarzył mi się z szybką jazdą samochodem, wolnością i wyzwoleniem.”

“Gdzieś po drodze straciłam zaufanie w nasze prace. Kiedy jesteśmy w słabszej formie szalenie łatwo jest na nas wpłynąć. Potrzebowałam się zatrzymać i zresetować wszystkie działania. Pojawił się wówczas Leszek Możdżer, zatem wydanie tej piosenki w formie duetu było dla mnie oczyszczającym powrotem do korzeni. Najbardziej znacie mnie z emocjonalnych wystąpień. Nasza wersja osiągnęła ogromny sukces, postanowiłam więc nie bać się i bez oczekiwań podarować Wam lekko spóźniony prezent na Nowy Rok w postaci pierwotnej wersji piosenki „Kiedy Mrugam”. Dodałam do niej podtytuł „już się nie boję”, bo co złego może się stać, jeśli działamy prosto z serca? Złego nic. Kto gotów – przyjmie je z otwartością. Życzę wam wolności, rozpuszczenia ograniczeń, przekonań i wyzwolenia z lęku”. – Ania Karwan

 

Ania Karwan i Leszek Możdżer w utworze “Kiedy mrugam”

Leave a Reply