Ania Karwan i Leszek Możdżer w utworze “Kiedy mrugam”

Nowy singiel “Kiedy mrugam” Ani Karwan z udziałem Leszka Możdżera jest kolejną zapowiedzią albumu artystki.

Pierwsze wersy utworu zmuszają do refleksji, pozwalając pochylić się nad tęsknotą do tych wszystkich miejsc, w których kiedykolwiek nas zabrakło…

Utwór “Kiedy mrugam” powstał w wyniku współpracy dwojga artystów, którzy swoją intencję ukierunkowali na „tu i teraz”. Piękny w dźwiękach i przejmujący w warstwie lirycznej singiel jest swoistym drogowskazem w stronę uważności – do której obydwoje zachęcają.

fot. materiały prasowe

Ania Karwan o “Kiedy mrugam“:

“Kiedy mrugam to moja refleksja o tym, że wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma, a presja, oczekiwania i stres w jakim żyjemy nie pozwalają nam być „tu i teraz”. Przez lata towarzyszyło mi uczucie rozdarcia między tym gdzie byłam, a gdzie chciałam być. Będąc na scenie tęskniłam za domem, w domu tęskniłam za sceną. Praca nad emocjami pozwoliła mi poczuć spełnienie bycia w teraźniejszości, a piosenka jest zapisem tej drogi, a w interpretacji tego stanu pomógł mi Leszek Możdżer. Nasze wyjątkowe spotkanie zaowocowało nagraniem i szczególnym dla mnie występem, z którego powstał teledysk piosenki. Współpraca z tak świadomym i obudzonym Artystą wznosi ten utwór na jeszcze wyższe wibracje. Do tego zmierza mój drugi album, jak i cała artystyczna droga. Żyć świadomie i uważnie.” 

Leszek Możdżer o “Kiedy mrugam“:

“Tekst piosenki jest mi bliski, bo uważam, że prawdziwe odczuwanie życia jest tak naprawdę głęboko w środku, więc żeby w pełni żyć trzeba zamknąć oczy. Podczas grania z Anią czuję wyjątkową energię, przypuszczalnie oboje szukamy tego samego i dlatego następuje coś w rodzaju wzajemnego wzmocnienia.” 

 

Jedna odpowiedź do “Ania Karwan i Leszek Możdżer w utworze “Kiedy mrugam””

Leave a Reply