Bokka i Ania Leon w utworze “Apocalypse Afterparty”

“Apocalypse Afterparty” to singiel zespołu BOKKA i Ani Leon zapowiadający ich wspólny, wyjątkowy projekt koncertowy. Artyści po raz pierwszy zagrają już 5 listopada na festiwalu Soundedit w Łodzi, a 19 listopada we Wrocławiu podczas One Love Music Festival. Więcej dat już wkrótce.

BOKKA i Ania Leon to idealny mariaż emocji, klimatu, brzmień i tajemnicy. Zespół BOKKA przyzwyczaił nas nie tylko do świetnych albumów (BOKKA [2013], Don’t Kiss and Tell [2015], Life on Planet B [2018], Blood Moon [2022]) ale jest także znany ze znakomitych występów. Ania Leon to debiutantka, która swoją koncertową moc pokazała na najważniejszych festiwalach minionego lata.

fot. materiały prasowe

“Apocalypse Afterparty” to odpowiedź na kryzysy, których w ostatnim czasie świat nam nie oszczędzał: pandemia, wojna, inflacja… Świat potrzebuje spokoju. Pomyśleliśmy, że czas spróbować wywołać apokalipsowe afterparty. Może w końcu nadejdzie i przyniesie ulgę. Ludziom i naturze. – opowiada zespół BOKKA.

BOKKA:
Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.

Ania Leon:
Współpraca z zespołem BOKKA  to dla mnie więcej niż zaszczyt. Od lat ich obserwuję i słucham. Są dla mnie największą inspiracją na polskim rynku muzycznym. Ich śmiałość, oryginalność i konsekwencja muzyczna powodują, że takie osoby jak ja mają odwagę tworzyć. W Apocalypse Afterparty pokazuję się trochę z innej strony – tym razem z bardziej wyraźnym i charakternym brzmieniem. Mam nadzieje, że ta odsłona się Wam spodoba.

 

Leave a Reply