Paweł Domagała prezentuje nowy utwór “Po co ten krzyk”

W sieci pojawił nowy teledysk i singiel Pawła Domagały “Po co ten krzyk”. Utwór zapowiada jego premierową płytę “Narnia”.

Bardzo długo pisałem tę piosenkę. Myślę, że przeszła ze mną sporo. Była ze mną, gdy byłem załamany, gdy walczyłem o nadzieję i gdy ją traciłem. Myślę, że jest o bezradności, z której na końcu możemy czerpać siłę do zmian. Mam nadzieję, że z Wami też zostanie na długo – mówi Paweł.

Tekst napisał Paweł Domagała, a muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest też producentem muzycznym utworu.

fot. Bartek Warzecha

Reżyseria klipu: Paweł Domagała.

Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła „Opowieści z Narni” C.S. Lewisa. Dotychczas ukazały się dwie piosenki z płyty – „Łe Łe” i „Dzieci u dziadków”. Premiera „Narnii” odbędzie się 18 listopada 2022.

Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat. W „Narni” mówię wprost o swoich lękach, słabościach. To na pewno płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Praca nad nią była pracą nad sobą. /Paweł Domagała/

Leave a Reply