Ola Bieńkowska powraca z nowym utworem “Barwy wojenne”

“Barwy wojenne” to premierowy utwór Oli Bieńkowskiej, do którego powstał teledysk. Artystka ma na koncie długoletnią współpracę z Australian Pink Floyd i Brit Floyd oraz solowy album.

“Barwy” to taki pojedynek ducha z duszą, wewnętrzne sumo, karate osobowości z pragnieniami, esencja budzenia się do życia.  To piosenka o codziennej walce ze sobą, o przekraczaniu własnych granic, o odwadze i sięganiu po to, o czym się w głębi duszy marzy, mimo strachu i obaw. O zderzeniu własnego obrazu siebie z tym, co chce (lub nie chce) widzieć otoczenie. To próba bycia lepszym, bardziej zgodnym ze sobą. Energetyczny kop, skok adrenaliny, gotowość do podejmowania wyzwań.

fot. materiały prasowe

 

Aleksandra Bieńkowska – polska wokalistka, aktorka, tłumaczka, lektorka i producent telewizyjny. Przez pięć lat była związana z The Australian Pink Floyd Show, śpiewała także w Brit Floyd The Pink Floyd Tribute Show. Obecnie artystka pracuje nad autorskim repertuarem. Wraz z TAPFS zagrała na licznych festiwalach w Europie (Rock Werchter w Belgii, Arrow Rock w Holandii, Isle Of Wight Festival w Wielkiej Brytanii, Malta Jazz Festival, Sudoeste Festival w Portugalii, Sweden Rock Festival, Liverpool Pops, Derby Rock and Blues Festival i inne). Z Brit Floyd wystąpiła też na festiwalu Glastonbury Festival w 2011 roku.

Zagrała rolę Sary w musicalu Taniec wampirów w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, jedną z głównych ról we współczesnej edycji musicalu Złe Zachowanie Andrzeja Strzeleckiego, rolę Hermii w Śnie Nocy Letniej w Teatrze LIPA w Liverpoolu. Jako pierwsza polska aktorka British National Student Theatre Company występowała na festiwalu Fringe w Edynburgu. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Artystka ma na koncie wydany w 2012 roku album “Résumé (Take One)”. 

Słuchaj utworu “Barwy wojenne” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/olabienkowskabarwywojenne

 

3 odpowiedzi na “Ola Bieńkowska powraca z nowym utworem “Barwy wojenne””

Leave a Reply