Margaret z teledyskiem do utworu “Cry In My Gucci”. Globalna kampania

Margaret dołączyła właśnie do globalnej kampanii EQUAL Spotify. Z tej okazji w serwisach cyfrowych pojawił się nowy singiel artystki – “Cry In My Gucci”, do którego powstał teledysk.

EQUAL to przedsięwzięcie, którego celem jest wspieranie utalentowanych wokalistek z całego świata. W ramach globalnej kampanii Spotify przygotowało specjalne playlisty, dzięki którym słuchacze mają dostęp do najlepszej muzyki tworzonej przez kobiety z całego świata. Na playliście EQUAL w tym miesiącu znalazł się między innymi najnowszy utwór Margaret zatytułowany “Cry In My Gucci”.

fot. materiały prasowe

“Cry In My Gucci” to to pierwszy utwór wokalistki od czasu wydania świetnie przyjętego “GELATO EP”. Za produkcję muzyczną singla odpowiada Bhav, który współpracował również ze światowej sławy artystami, takimi jak: Noah Cyrus, James Arthur czy Nicole Scherzinger.

Singiel “Cry In My Gucci” w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Margaret z okazji premiery singla przygotowała specjalny układ taneczny, który został już wielokrotnie powtórzony przez użytkowników portalu.

 

Jedna odpowiedź do “Margaret z teledyskiem do utworu “Cry In My Gucci”. Globalna kampania”

Leave a Reply