Ralph Kaminski z niespodzianką. Posłuchaj utworu “Bal u Rafała”

Ralph Kaminski otwiera kolejny rozdział twórczości i zaprasza do tańca! Artysta niespodziewanie podzielił się ze słuchaczami swoim nowym singlem. Utwór nosi tytuł “Bal u Rafała” i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Ralph Kaminski nie zwalnia nawet na chwilę. Jesienią wydał doskonale przyjęty album “KORA”, z którym zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, a już teraz zaskakuje nowym singlem. Utwór “Bal u Rafała” to – jak mówi sam artysta – tęsknota za wolnością, beztroskim życiem i czystą rozrywką. Piosenką otwiera kolejny rozdział swojej twórczości i zaprasza do tańca.

Utworowi “Bal u Rafała” towarzyszy, wyreżyserowany przez Ralpha, niezwykle barwny i taneczny teledysk.

fot. materiały prasowe

Ralph wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną – „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

 

Jedna odpowiedź do “Ralph Kaminski z niespodzianką. Posłuchaj utworu “Bal u Rafała””

Leave a Reply