Organek i Ralph Kaminski w utworze “Aniołowe upadli”

„Aniołowie upadli” to utwór zarejestrowany przez zespół Organek z gościnnym udziałem Ralpha Kaminskiego. Kompozycja powstała w ramach projektu muzycznego upamiętniającego 77. rocznicę Powstania Warszawskiego.

Tomasz Organek o “Aniołach upadłych”:

„Aniołowie Upadli” to piosenka o końcu, o tragedii złamanego życia ludzi, którzy w obliczu tego, co nieuchronne, lgną do siebie, by przejść na drugą stronę razem. Piosenka od początku została napisana z myślą o Ralphie Kaminskim, który dzięki swojej wyjątkowej interpretacji oraz niebanalnej osobowości nadaje jej szerszego znaczenia. Pełna godności postawa wobec zła wynosi pozorne ofiary na piedestał”.

fot. materiały prasowe

 

„Ocali nas miłość” to kolejny projekt muzyczny Muzeum Powstania Warszawskiego, które wydało tak znakomite albumy, jak „Fogg – pieśniarz Warszawy” w wykonaniu zespołu Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis, „Powstanie Warszawskie” Lao Che, „Jestem przestrzeń” Moniki Borzym, „Historie” Andrzeja Smolika, Natalii Grosiak i Miuosha czy „Placówka ’44” w wykonaniu zespołu Voo Voo i ich gości.

 

Organek – “Ocali nas miłość” [RECENZJA]

Leave a Reply