Dawid Kwiatkowski z teledyskiem do osobistego utworu “Idziesz ze mną”

„Idziesz ze mną” to najbardziej osobisty utwór z płyty „Dawid Kwiatkowski”. Do piosenki powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Klip jest wyjątkowym obrazem, który pokazuje MIŁOŚĆ w każdym jej obliczu i kolorycie. Wiele osób odpowiedziało na apel Dawida i przesłało nagrania swoich intymnych momentów. Wśród wzruszających filmów znajdziemy te udostępnione przez fanów, ale również przez przyjaciół i znajomych artysty: Kasię Borkowską i Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa” z synem, Joannę Przetakiewicz z Rinke Rooyensem, Joannę Koroniewską z Maciejem Dowborem, Julię Sobczyńską z Judytą Mliczek, Wojtka Sawickiego z Agatą Tomaszewską, Lenę Olszewską z córeczką…

Jak mówi Dawid: „Miłość wokół nas ma wiele barw i oblicz, dlatego do teledysku zaprosiłem dosłownie każdego, kto chciał w nim wystąpić, bo sam nie dałbym rady tych wszystkich barw przedstawić. Z miłością bywa też różnie, czasami wręcz bardzo ciężko jest dotrzymać jej kroku, co mam nadzieję uda mi się przedstawić w teledysku, ale mocno wierzę, że bez deszczu nic nie urośnie, a dzięki niemu rodzą się przepiękne rzeczy.”

To oczywiście nieprzypadkowe, że singiel i klip do „Idziesz ze mną” ukazują się na klika chwil przed Walentynkami: „Chciałbym rozpocząć tym singlem pewnego rodzaju celebrację uczucia wszystkim znanego, ale coraz częściej odkładanego na drugi plan. Indywidualizm jest bardzo trendy i w sumie najlepiej, jak ze wszystkim poradzimy sobie sami. No i po co? Musimy nauczyć się korzystać z miłości, bo moim zdaniem to jedyne uczucie, na którym możemy polegać, ale ono również musi polegać na nas.”-dopowiada artysta.

„Idziesz ze mną” to czwarty singiel z albumu „Dawid Kwiatkowski”, która ukazała się w październiku zeszłego roku, stając się natychmiast Złotą Płytą. Niesamowity utwór „Nieważne” z mocnym i wyrazistym klipem oraz „Bez Ciebie” i „Proste”, szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie” zdobył status Platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na Festiwalu w Sopocie. „Bez Ciebie” stało się również utworem roku 2021 w plebiscycie radia RMF FM. „Proste” znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych i singiel osiągnął w tym roku status Podwójnej Platyny.

18 lutego rozpoczyna się trasa Dawid Kwiatkowski Tour. Artysta zagra 10 wyjątkowych koncertów, na których po raz pierwszy usłyszymy cały materiał z nowej płyty.

 

Leave a Reply