Dorota Osińska z nowym utworem “Ostatnia kawa”

“Ostatnia kawa” to drugi singiel zapowiadający nadchodzący album Doroty Osińskiej. Płyta “Osina” ukaże się już 18 marca, a na dwa tygodnie przed jej oficjalną premierą, artystka zagra wyjątkowy koncert w Warszawie.

fot. materiały prasowe

Dwa tygodnie temu Dorota Osińska zaskoczyła fanów “Kolejną piosenką”, a już dzisiaj znowu dzieli się nowością.

Najnowszy singiel Doroty Osińskiej nosi tytuł “Ostatnia kawa”. Utwór to pełna emocji ballada, która wprawia słuchacza w nastrój zadumy i refleksji. To kawałek o miłości i tęsknocie. Artystka opisuje go słowami: “Ostatnia kawa” jest moją wizytówką. To taka piosenka, jakiej słuchacz Osińskiej może się od niej spodziewać. Jest ważnym kawałkiem mojej energii, który liczę, że dotrze prosto w skołatane, wystraszone perspektywą samotności serca i w spokojne oraz te tańczące z miłości, i w zamknięte na głucho czy skamieniałe i obojętne. Wierzę, że usłyszycie moją Kawę, Drodzy Słuchacze, wierzę, że usłyszycie mnie.

Piosenka jest w pełni autorskim materiałem Doroty Osińskiej i towarzyszy jej lyrics video, które już teraz dostępne jest na kanale wydawcy na YouTube. Singiel można również znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych.

“Ostatnia kawa” to drugi singiel promujący nadchodzące wielkimi krokami kolejne wydawnictwo artystki. Płyta “Osina” ukaże się już 18 marca. Do tej pory Osińska promowała ją pełnym pozytywnej energii utworem “Kolejna piosenka”.

Dorota Osińska przygotowała dla swoich fanów niespodziankę! Na dwa tygodnie przed oficjalną premierą albumu, artystka zagra wyjątkowy koncert, podczas którego zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty. Występ odbędzie się w Warszawie na Scenie Relax.

 

Leave a Reply