Viki Gabor z nowym utworem “Napad na serce”

Nad nowym utworem “Napad na serce” Viki Gabor czuwali producenci odpowiedzialni za twórczość Avy Max oraz The Chainsmokers.

Charyzmatyczna, pracowita oraz dojrzała jak na swój wiek – Viki Gabor, prezentuje w środku zimy przebojowy utwór.

Taneczny, pełen energii singiel – „Napad na serce” – niesie za sobą brzmienia największych popowych przebojów ostatnich kilkunastu miesięcy. Produkcją utworu zajęli się Tim Crudu oraz DJ Katch – współtwórcy numerów między innymi Avy Max oraz The Chainsmokers. Polski tekst do piosenki napisał Jeremi Sikorski, z którym Viki pracowała przy ostatnich dwóch singlach – „Moonlight” oraz „Toxic Love”.

fot. materiały prasowe

Viki przy każdym z nowych utworów zależy na opowiadaniu pewnej historii. Wkraczająca w dorosłość wokalistka, tym razem w piosence o nastoletniej miłości, opowiada o jej bardziej metaforycznym i niedosłownym znaczeniu:

 „Napad na serce” jest dla mnie przede wszystkim piosenką o tym, aby nie oceniać ludzi zbyt pochopnie. Bohaterka tego utworu odrzuciła pewną znajomość z chłopakiem, ale chwilę potem zdała sobie sprawę, że on jest jednak spoko gościem i, że może jej decyzja wcale nie była taka dobra. Poczuła między nimi to „przyciąganie”, o którym śpiewam w refrenie.” – Viki Gabor

Aktualnie Viki oprócz nauki, większość czasu poświęca pracy nad nowym albumem z polskimi oraz zagranicznymi producentami. W tym roku nastolatka nie zamierza zwalniać tempa i prezentować regularnie swoje kolejne, muzyczne odsłony. Ponadto, kilka tygodni temu wraz z rodziną, przeprowadziła się tymczasowo do Warszawy w związku z nagraniami do 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Viki jest najmłodszą uczestniczką w historii programu.

 

Leave a Reply