Roxie powraca z premierowym singlem. Posłuchaj utworu “Nowa Ja”

Piosenka manifest. Tak o swoim premierowym utworze “Nowa Ja” mówi Roxie Węgiel. Do singla powstał teledysk, w którym artystka stawia nie tylko na zdolności wokalne.

fot. materiały prasowe

Utwór to swoisty manifest tego, kim Roksana Węgiel jest i czego nie akceptuje wokół siebie. Jak pokonać słabości i ile wysiłku zabiera praca nad sobą. Tym osobistym wyznaniem wokalistka z pewnością zdobędzie kolejnych fanów.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na klip do piosenki, gdzie Roxie chwali się umiejętnościami tanecznymi, które szlifowała podczas udziału w jednym z programów telewzyjnych.

“Cześć, tu Roxie. Oddaję w Wasze ręce klip, który jest dla mnie wyjątkowy.

Lubię przełamywać swoje słabości i brać na siebie nowe wyzwania. „Nowa Ja” opowiada o dążeniu do świata, który będzie lepszy. W którym te złe rzeczy przeminą i znowu będzie dobrze. A taką przemianę warto zacząć od siebie. Więc postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu. Zatańczenie tak ciężkiej choreografii, pokazanie wszystkich emocji tańcem – to było dla mnie nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że to zainspiruje Was, żeby sięgać po to co wydaje się nierealne. Dacie radę!” – Roxie 

*****

Tekst: Juliusz Kamil, Roxie

Muzyka: Juliusz Kamil, Mavooi

Produkcja: Mavooi, OMYO

 

Leave a Reply