Bovska i Sorrento Performance. Obejrzyj live video do utworu “Sorrento”

8 lipca odbył się premierowy pokaz spektaklu Bovskiej “Sorrento Performance”. Streaming tego wyjątkowego wydarzenia można było oglądać live na Facebooku i YT artystki prosto z desek Teatru Syrena. W sieci pojawił się pierwszy odcinek tego wydarzenia, którym jest tytułowy utwór “Sorrento”.

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – “Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku.

“Sorrento Performance to spełnienie jednego z moich artystycznych marzeń, by taniec stał się integralną częścią koncertu Bovskiej. W Polsce nie było dotąd takich realizacji. Mam wielką nadzieję, że ta ogromna praca około 40 osobowej ekipy będzie mogła zaistnieć jeszcze nie raz na deskach teatru, z widownią nie tylko online.

fot. materiały prasowe

Sam proces pracy nad Performance był bardzo twórczy i intensywny i cieszę się, że mogłam przez niego przejść, wraz z choreografka Agą Konopką, a także tancerką Anitą Sawicką oraz z Janem Smoczyńskim, z którym pracowaliśmy nad dostosowaniem muzyki do spektaklu jakim stał się nasz koncert.” – komentuje Bovska.

Materiał video, który powstał z koncertu, został przygotowany jako odrębne od streamu dzieło, odpowiednio zmontowane i wyreżyserowane przez Marcina Kopca oraz pocięte na odcinki.

15 lipca Bovska podzieliła się z fanami pierwszym odcinkiem Sorrento Performance, który został umieszczony na kanale YT artystki. Podczas każdego umieszczenia nowego materiału Bovska będzie robić relacje LIVE na Facebooku i YouTube, gdzie w czasie rzeczywistym będzie oglądać nagrany materiał, komentować go i wchodzić w interakcje z odbiorcami.

Leave a Reply