Pierwsze koncerty Natalii Nykiel tego lata

Choć rzeczywistość koncertowa tego lata nie jest optymistyczna, pojawiają się pierwsze okazje do posłuchania i zobaczenia swoich ulubionych artystów w pełnej oprawie. Jedną z takich artystek jest Natalia Nykiel, która w najbliższych tygodniach zaprezentuje materiał z nominowanego do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika „Origo”.

Już 2 lipca Natalia wystąpi podczas Trasy Życzeń – jedynego takiego wydarzenia online, podczas którego artyści grają w pełnym składzie całe koncerty, w pełnej produkcji koncertowej.

fot. materiały prasowe

Co więcej, jest to formuła, która pozwala publiczności wpłynąć na losy koncertu. To fani i internauci zadecydują jakie utwory podczas koncertu zagra artystka. Szczegóły dotyczące koncertu i możliwości głosowania znajdziecie na profilach Natalii na Facebooku i Instagramie.

Kolejnym koncertowym krokiem artystki tego lata będzie jej pierwszy w tym roku występ w Warszawie z udziałem publiczności! 29 sierpnia zagra koncert plenerowy w Pradze Centrum, który odbędzie się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami dot. ilości publiczności. Do sprzedaży trafiła już ograniczona pula biletów na wydarzenie “Lato na Pradze”.

Natalia Nykiel – “Origo” [RECENZJA]

 

 

Leave a Reply