Bovska z wyjątkowym koncertem “Sorrento Performance”

Bovska to artystka kompletna, która uwielbia wychodzić poza ramy i schematy. Nie boi się niesztampowych i odważnych rozwiązań, które pozwalają jej realizować własną wizję artystyczną. 8 lipca Bovska zamierza zaskoczyć nas po raz kolejny. To właśnie tego dnia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: “Sorrento Performance”.

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – “Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

fot. materiały promocyjne

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatanego streamingu na Facebook’u oraz YouTube Bovskiej.

Na scenie wystąpią:

Jan Smoczyński – instrumenty klawiszowe
Paweł Dobrowolski – bębny
Aga Konopka – taniec
Anita Sawicka – taniec
Bovska – wokal, taniec
Krystian Łysoń – taniec

Produkcja wydarzenia: Bovska
Management: Monika Małyszek
Kierownik Produkcji: Małgorzata Karney

Wydarzenie dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach projektu “Kultura w Sieci”.

Bądź online: 8 lipca 2020 godz. 19.00.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/680527076120382/

 

Leave a Reply