sanah pierwszą polską artystką wybraną do międzynarodowego programu Vevo DSCVR

sanah nagrała specjalną sesję z nietypowymi wersjami swoich przebojów.

Vevo, platforma skupiająca teledyski największych wytwórni muzycznych na świecie od lat z powodzeniem kontynuuje program Vevo DSCVR, który wspiera początkujących artystów ze wszystkich gatunków muzycznych. Większość z nich  nie tylko spełnia pokładane w nich nadzieje, ale znacznie je przewyższa – dzięki temu usłyszeliśmy o Billie Eilish, Halsey czy Samie Smithu.

Sanah jeszcze jako początkująca wokalistka została zauważona przez Vevo w sierpniu ub.r., kiedy jej piosenka „Idź” trafiła na playlistę Vevo DSCVR New Music Poland.

fot. materiały prasowe

 

Dziś, mimo ogromnego sukcesu singli „Szampan” i „Melodia” jest wciąż nową twarzą na polskim rynku i właśnie jako pierwsza polska artystka zaproszona została do nagrania sesji Vevo DSCVR. Z racji obowiązującej pandemii, cykl przekształcony został w Vevo DSCVR at Home a utwory nagrane przez sanah zaprezentowane są w nowych, ‘domowych’ wersjach, nagranych z zachowaniem wszystkich obowiązujących środków ostrożności. Sa to: pierwszy przebój sanah z czerwca ub.r. „Siebie zapytasz”) i angielska wersja tytułowej kompozycji z płyty „Królowa dram” – „Invisible dress”.

Od czasu premiery „Szampana” w styczniu tego roku, sanah osiągnęła praktycznie wszystko, o czym marzyc może debiutująca wokalistka – jej pierwszy ‘mainstreamowy’ singiel osiągnął status Podwójnej Platyny, trafił na szczyty wszystkich możliwych list przebojów i bez cienia przesady powiedzieć można, że nuci go cała Polska. Także drugi utwór “Melodia” idzie w jego ślady – aktualnie będąc drugą najczęściej odtwarzaną piosenką w polskich stacjach radiowych. Wydana w maju debiutancka płyta „Królowa dram” lada chwila pokryje się Złotem a bilety na 2 pierwsze koncerty sanah w warszawskim Praga Centrum sprzedały się zaledwie w kilka minut.

Odkrycie sanah przez Vevo nie było przypadkowe.

 

 

Leave a Reply