Premierowy utwór i teledysk Kamila Bednarka

“Bądź przy mnie” to premierowy utwór Kamila Bednarka. Nowy singiel zapowiada trasę koncertową projektu #bednarekinaczej 2020.

„W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze. Tę piosenkę napisałem przed snem, gdy w mojej głowie roiło się od nadmiaru myśli i zmartwień… Życzę Wam, abyście nigdy nie tracili nadziei i odwagi do walki z przeciwnościami losu. Wierzę, że ta piosenka będzie Wam dodawała otuchy i sił w trudnych momentach swojego życia :)”Kamil Bednarek

fot. materiały prasowe

Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę w Chicago oraz na Florydzie – został doskonale przyjęty przez publikę. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Teraz przyszedł czas na polską scenę muzyczną. Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków towarzyszących wokaliście, Kamil przekonuje, że to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy – zwłaszcza teraz. „Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować”.

Kamil Bednarek – trasa koncertowa 2020:

02.10 Wrocław A2

08.10 Częstochowa Hala Sportowa

10.10 Katowice MCK

17.10 Szczecin Netto Arena

18.10 Poznań B17

22.10 Gdańsk Stary Maneż

25.10 Kraków Kwadrat

15.10 Lublin Hala Globus

05.11 Warszawa Praga Centrum

05.12 Łódź Wytwórnia

Leave a Reply