“Jeszcze Będzie Pięknie”, czyli najnowsza propozycja duetu Kozyrska x Sieczak

Duet Kozyrska x Sieczak zaprezentował kolejny nowy utwór. Tym razem jest to piosenka “Jeszcze Będzie Pięknie”, która odnosi się do obecnej sytuacji panującej na świecie.

Kozyrska x Sieczak to duet, który łączy w swojej twórczości wpływy rocka, indie, popu oraz muzyki alternatywnej. Zespół powstał w drugiej połowie 2018 roku w Gdańsku. Tworzy go Joanna Kozyrska-Sieczak odpowiedzialna za teksty i melodię oraz Maciej Sieczak odpowiedzialny za kompozycję, aranżację oraz produkcję muzyczną.

Zespół w swej twórczości zawsze odnosił się do rzeczy ważnych.

fot. Paulina Wielewicka

Pod koniec 2018 roku duet przygotował pierwsze nagrania demo, z którymi wziął udział w konkursach i przeglądach muzycznych „Będzie Głośno!” Polskiego Radia Czwórka, a także w konkursie piosenki 8 Festiwalu Wschody w Lublinie. Latem 2019 roku zespół wszedł do studia Tall Pine Records, gdzie podczas trwającej trzy dni sesji nagraniowej zarejestrował cztery utwory, z których dwa zostały wybrane jako single mające na celu promocję duetu.

Pierwszy z nich „Czuj się dobrze z tym” ukazał się 7 października na kanale YouTube oraz mediach społecznościowych grupy. Pod koniec października singiel został zaprezentowany w radiu Czwórka w ramach audycji „Będzie Głośno!”. 8 listopada utwór miał swoją premierę w platformach streamingowych.

Do drugiego singla zatytułowanego „Plastikowy Świat” zespół nakręcił klip, który został zaprezentowany 1 grudnia. Wcześniej utwór gościł przedpremierowo w audycji Marka Cegielskiego „Muzyczna Strefa Radia Gdańsk”. 6 grudnia singiel zadebiutował w serwisach streamingowych.

Kozyrska x Sieczak z nowym singlem “Plastikowy Świat”

Kozyrska x Sieczak planuje wydanie debiutanckiej płyty w drugiej połowie 2020 roku.

https://instagram.com/kozyrskaxsieczak

https://facebook.com/kozyrskaxsieczak

https://open.spotify.com/artist/0mKcy…

 

“Jeszcze Będzie Pięknie”

Muzyka: Maciej Siara Sieczak x Joanna Kozyrska-Sieczak

Słowa: Joanna Kozyrska-Sieczak

Realizacja nagrań: Łukasz Sieradzki x Janek Kobiela – Tall Pine Records, Styczeń 2020

Miks i Mastering: Marcin Gajko – Studio45

 

Grafika: Aneta Doromiejczuk

Leave a Reply